Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,822,084.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BLEDAR RUSMALI Tirane 221,160 2020-01-16 2020-01-17 117210060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE Blerje materiale elektrike, up nr 92 dt 3.12.2019 ftese 5.12.19 procesverbal 6.12.19 fat nr 122 dt 10.12.19(75780325) procesverbal marrje dorzim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 28,800 2019-05-28 2019-05-29 48910060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, blerje uji up nr.11 dt6.2.19, ftes ofert dt.8.2.19, njoft fituesi dt.11.2.2019, pv marrje dorz 11.2.19, fat nr.3065 (676000543) dt.11.2.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) STUDIO TARTARI Tirane 21,114 2019-05-06 2019-05-13 36910060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, shpenz printim kartvizitash, urdh. prok. nr.23 dt.26.03.2019, ft.ofert dt.28.03.2019, njf. fit. dt.28.03.2019, fatur nr.40(69405681) dt.01.04.2019, pv. marrje ne dorzim 01.04.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 18,000 2019-04-19 2019-04-26 34810060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, shpenzime per pasaporte diplomatike, urdh. likujdim nr.1325 dt.18.04.2019, listepagese dt.18.04.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 36,000 2019-04-04 2019-04-08 27310060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE SHPENZIME PASHAPORTE DIPLOMATIKE URDHER NR 1325 DT 30.1.2019 LISTE PAGESA 3.4.2019 VKM N355 DT 2.9.1997
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 18,000 2019-03-19 2019-03-25 23810060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, shpen pasaport diplomatike, urdher nr.1011 dt.24.1.19, mlistepagesa dt.18.3.19, vkm nr.355 dt.2.9.1997
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DHIMITRAQ GJINI(L31602012V) Tirane 210,960 2019-02-08 2019-02-12 7410060012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE pagesa blerje dhe vendosje ftesa per ofer 23.1.2019,urdh prok nr 4 dt 22.1.2019 njoftim fit 24.1.2019 fat 6 dt 25.1.2019 (68428206) procesverbal 24.1.2019 fh 1 dt 25.1.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) InfoSoft Office Tirane 5,963,560 2018-12-28 2019-01-08 121010060012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, blerje tonera up nr.20 dt.29.6.18 , autorizim lidhje kontrate nr.20/10 dt29.8.18, kontrata nr11207/3 dt.23.10.18, kerkes dt.3.12.18, fat 228961629 dt.5.12.18, fh nr.10 dt.5.12.18, procesverbal dt.5.12.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,500 2018-12-24 2018-12-28 122310060012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, shpenzime pasaporte diplomatike urdh likujdim nr.129/1 dt.18.12.18, listepagesa dt.20.12.18, vkm nr.355 dt.02.09.1997
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 7,500 2018-11-08 2018-11-13 100710060012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, shpenzime pasaporte diplomatike urdh likujdim nr.13067 dt.22.10.18, listepagesa dt.7.11.18, vkm nr.355 dt.02.9.1997
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) APA-ALBPARTNERS Tirane 204,000 2018-07-20 2018-07-24 59010060012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MEI shpezime paisje zyre urdher nr 26 date 17.4.2018 ftesa 19.4.2018 njoftim 19.4.2018 proces verbal dt 2.5.2018 fat 24(58104333) dt 2.5.2018 fh nr 5 dt 2.5.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) N E P T U N Tirane 9,490 2018-07-10 2018-07-12 58410060012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, blerje materiale urdher nr.7820/1 dt.28.5.18, fatura nr.329 dt.27.6.18, flethyrje nr.7 dt.27.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Raimonda Rakipi Tirane 435,000 2018-07-10 2018-07-12 59110060012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIE, urdher nr.36 dt.14.5.18, ftes per oferte dt.16.5.18, njoft.fituesi dt.16.5.18, proces verbal dt.8.5.18, fat nr.13 (7954116) dt.25.5.18 kontrate nr.36/1 dt.21.5.18, flet hyrje nr.6 dt.25.5.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) QENDRA JONATHAN Tirane 250,000 2016-12-29 2017-01-06 59610060012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1006001 Min Transp dhe InfrastrukturesblerjekartolinaFat.43dt.29.12.16,sr.9770497,fh.43dt.29.12.16P.Verbal emergjencedate 29.12.16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 375,000 2015-12-28 2015-12-30 67910060012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1006001 MTI -Shpenzime BLERJE KARTOLINA PER VITIN E RI UP 37 DT 22.12.2015 FTES PER OFERTE 23.12.2015 NJOFT FIT 28.12.2015 FAT 34 DT 28.12.2015 SR 9250934 FH 42 DT 28.12.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INFOSOFT SYSTEM Tirane 780,000 2015-12-24 2015-12-28 65910060012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MTI- Shpenzime sistemim kabinei rack i mti fat 807545510 dt 17.11.2015 sit 17.11.2015 fh 13 /1 dt 17.11.2015 pv 17.11.2015 up 25 dt 03.11.2015 nj fit 17.11.2015 kontr 17.11.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) QENDRA JONATHAN Tirane 50,000 2015-12-24 2015-12-28 65610060012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTI- Shpenzime blerje kartolina fat 28 dt 21.12.2013 sr 5880498 fh 40 dt 21.12.2015 pv dt 21.12.2015 kerkese nga jonathan center dhjetor 2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SOS FSHATI FEMIJEVE SHQIPERI Tirane 60,000 2015-12-23 2015-12-28 65310060012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1006001 MTI -Shpenzime kartolina + Zarfa fat 103 dt 17.12.2015 sr 227284479 fh 38 dt 17.12.2015 pv dt 17.12.2015 kerkese nga fshati sos dt 10.11.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) I N T E R G R A F I K A Tirane 102,000 2015-12-24 2015-12-28 65810060012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTI- Shpenzime blerje kalendar fat 759 dt 21.12.2015 sr 27466151 fh 41 dt 21.12.2015 up 36 dt 20.12.2015 pv form 5 dt 21.12.2015 3 oferta
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SOS FSHATI FEMIJEVE SHQIPERI Tirane 24,000 2014-12-29 2015-01-06 70810060012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Mti,Shpenzim blerje kartolinaper vitin e Ri,Fat.nr.49dt.26.12.14,p.verbaldate26.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave