Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,548,019.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Trade MInerals AL Tirane 57,822 2020-03-04 2020-03-06 15710060012020 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE kthim garancie urdher urdher nr 38 dt 21/1/2020 shkrese nr 1807 dt 17/2/2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MINING FERRO NIKEL Tirane 2,931,588 2020-03-04 2020-03-06 16010060012020 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE kthim garancie urdher urdher nr 452 dt 19/12/2019 shkrese nr 1807 dt 17/2/2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA INERTE & KONSTRUKSION Tirane 770,556 2019-12-26 2019-12-30 113710060012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE KTHIM GARANCI URDHER NR 251 DT 20.6.2019 SHKRESA 8832 DT 11.10.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "GLEJDIS" SHPK Tirane 163,215 2019-03-11 2019-03-15 17110060012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE, kthim garanci urdher ministri nr.833 dt.03.12.18, rritje autorizuar 2026 dt.14.02.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SUPERIOR KLIMA Tirane 769,560 2019-02-20 2019-02-22 13010060012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE kthim garancie 5% Akt kolaudimi perfundimtar dt 26.12.2017 kerkesa nr 15136 dt 19.12.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) STARDUST Tirane 1,489,356 2018-12-19 2018-12-21 111710060012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE kthim garancie bankare urdher ministri 563 dt 6.7.2018 kerkese 453 dt 24.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) EGI - K Tirane 700,000 2018-12-13 2018-12-19 114310060012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE , KTHIM GARANCIE URDHER 766 DT 29.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) EGI - K Tirane 800,000 2018-12-13 2018-12-19 113110060012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE , KTHIM GARANCIE URDHER 764 DT 29.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) EGI - K Tirane 1,600,000 2018-12-13 2018-12-19 114210060012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MIE , KTHIM GARANCIE URDHER 765 DT 29.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MINING FERRO NIKEL Tirane 1,265,922 2018-05-15 2018-05-24 38410060012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala MEI kthim garanci urdher 344dt 5.4.2018 shkresa 3319 dt 18.12.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave