Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 1,199,815.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,746 2016-03-01 2016-03-02 8710040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan149/fakt123, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,747 2016-02-02 2016-02-03 3810040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat janar 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,746 2016-01-07 2016-01-07 710040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat dhjetor 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,746 2015-12-01 2015-12-02 568100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat nentor 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,747 2015-11-02 2015-11-03 510100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat tetor 201,5nr i punonjesve plan129/123,bordero bashkongjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,746 2015-10-01 2015-10-02 444100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat shtator 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,747 2015-09-01 2015-09-02 401100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat gusht 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,745 2015-08-03 2015-08-03 350100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat korrik 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,746 2015-07-01 2015-07-01 290100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat Qershor 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,746 2015-06-01 2015-06-01 223100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat maj 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 79,747 2015-05-04 2015-05-05 15710040012015 Paga baze - M.ZH.E.T.S PAGE BORDERO PL 117,107
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 81,700 2015-04-01 2015-04-01 112100400012015 Paga baze 600-pagat mars 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 78,559 2015-03-02 2015-03-02 62100400012015 Paga baze 600-pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 80,674 2015-02-02 2015-02-02 34100400012015 Paga baze 600-pagat janar 2015,nr i punonjesve plan117/113
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 81,673 2015-01-05 2015-01-05 8100400012014 Paga baze 600-pagat dhjetor 2014,nr i punonjesve plan117/113
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave