Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AUTORITETIKOMUNIK.ELEKTRONIK.EPOSTARE 65,000.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2017-01-24 2017-01-25 2810040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik per bl karton jeshil 2017 shkres 192 dt 17.01.2017 ft nr 16254535 vkm 599 dt 23.07.2010
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2016-02-17 2016-02-18 7410040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S numer jeshil,shkrese nr 306/71 dt 08.02.2016,fat nr 162152306 dt 04.02.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2015-04-17 2015-04-17 210100400012015 Sherbime te tjera 602-M.ZH.E.T.S sherbim domain,shkrese nr 2837 dt 09.04.2015,fat nr serie 162150137 dt 16.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2015-03-17 2015-03-18 7910040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S numer jeshil,shkrese nr 502/56 dt 27.02.2015,fat nr serie 125224655 dt 26.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave