Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 415,871.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,096 2015-08-18 2015-08-18 375100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat korrik 2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 16,289 2015-07-20 2015-07-21 331100400012015 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-07-20 2015-07-21 320100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-07-20 2015-07-21 323100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 27,837 2015-06-26 2015-06-29 282100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,687 2015-06-17 2015-06-17 26510040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 31.05.2015,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-06-15 2015-06-16 251100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 22,163 2015-06-15 2015-06-16 252100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,973 2015-05-22 2015-05-22 20610040012015 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-05-18 2015-05-19 18610040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-05-18 2015-05-19 18710040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,836 2015-04-17 2015-04-17 134100400012015 Sherbime telefonike 602- M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat mars 2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,016 2015-04-17 2015-04-17 133100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.04.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-04-17 2015-04-17 138100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.04.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-03-17 2015-03-18 74100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,333 2015-03-17 2015-03-18 86100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,352 2015-03-17 2015-03-18 80100400012015 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,537 2015-02-23 2015-02-23 51100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.02.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,845 2015-02-12 2015-02-12 44100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.02.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,361 2015-02-12 2015-02-12 43100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.02.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,684 2015-01-23 2015-01-23 12100400012015 Sherbime telefonike 602- M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dhjetor 2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-01-23 2015-01-23 21100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.01.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,662 2015-01-23 2015-01-23 14100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.01.2115
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave