Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,624,722.00 38 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Tirane 238,000 2017-11-20 2017-11-21 66710040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001-606-pagese per shperblim ur nr 14603 dt 20.10.2017 listpagese dt 20.11.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 121,000 2017-10-30 2017-10-31 66810040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS ndihme finacjare ur nr 14661 dt 23.10.2017 shkr MF 14661/1 dt 24.10.2017 listpag dt 30.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 50,000 2017-10-17 2017-10-18 64610040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS ndihme finaciare VKM 929 dt 17.11.2010 ur nr 7231 dt 08.09.2017 fondi me shrese 12447/1 dt 03.10.2017 listpagese bashkelidhu shkr.vonese U-shpenz dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2017-10-17 2017-10-18 65810040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS bonus transport ur nr 1008 dt 06.02.2017 ligji 10160 dt 15.10.2009 listpag shtator 2017 shkre von dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-08-25 2017-08-28 52510040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001- MZHETTS bonus ur nr 1008 dt 06.02.2017 ligji 10160 dt 15.10.2009 listpagese gusht
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-07-20 2017-07-21 45710040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS bonus ur nr 1008 dt 06.02.2017 ligji nr 10160 dt 15.10.2009 listpagese qershor 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-06-15 2017-06-16 36410040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS lik BONUS UR NR 1008 DT 06.02.2017 LIGJI NR 10160 DT 15.10.2009 LISTPAGESE QERSHOR
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-05-18 2017-05-19 27410040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS BONUS PER TARNSP ZV MINISTR UR 1008 DT 06.02.2017 SI[AS LIGJIT 10160 DT 15.10.2009 BASHLIDH LISTPAGES
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-04-21 2017-04-24 182110040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS lik bonus ur nr 1008 dt 06.02.2017 ligji nr 10160 dt 15.102009 listpagese prill 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-03-20 2017-03-21 13110040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS bonus transport ur nr 1008 dt 06.02.2017 ligji nr 10160 dt 215.10.2009 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2017-02-24 2017-02-27 9110040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS lik bonuse sipas ligjit 10160 dt 15.10.2009 ur nr ur nr 1008 dt 06.02.2017 listpagese 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2017-02-10 2017-02-13 5510040012017 Te tjera transferta tek individet 1004001 MZHETTS lik bonuse sipas ligjit 10160 dt 15.10.2009 ur nr 2491 dt 29.03.2016 listpagese per dhjetor 2016 janar 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 112,700 2016-12-30 2017-01-17 81310040012016 Te tjera transferta tek individet M.ZH.E.T.S ndihme financiare per Z stefa shkrese m fin. dt 30.12.2016 nr 17129/1 ur nr 9370 listpagese dyt 25.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Tirane 15,000 2016-11-14 2016-11-15 59210040012015 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S bonus transport ligji nr 10160 dt 15.10.2009 vkm nr 169 dt 07.11.2013 listpagese14.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2016-11-14 2016-11-15 59110040012015 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S bonus transport ligji nr 10160 dt 15.10.2009 ur nr 2491 dt 29.03.2016 listpagese14.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Tirane 15,000 2016-11-03 2016-11-04 58010040012015 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S bonus transport ligji nr 10160 dt 15.10.2009 vkm nr 169 dt 07.11.2013 listpagese 03.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 15,000 2016-10-21 2016-10-21 53710040012015 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S bonus transporit ur nr 658 dt 25.01.2016 ligji 10160 dt 15.10.2009 listpagese shtator 21.10.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2016-10-18 2016-10-20 53310040012016 Te tjera transferta tek individet 602-M.ZH.E.T.S dieta, transport ur nr 2491 dt 29.03.2016 ligji 10160 dt 15.10.2016 listpagese 18.10.2016 shtator 2016 bonus
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 189,472 2016-10-13 2016-10-13 51610040012016 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S shpenzim pagese kalimtare ur nr 7183/2 dt 09.09.2016 shkres 12314/1 dt 03.10.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 95,400 2016-10-13 2016-10-13 51410040012016 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S shpenzim ndihme per dalje ne pension ur nr 7080 dt 24.08.2016 listapagese tetor 2016 shkres m df 11390/1 dt 03.10.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 56,500 2016-10-13 2016-10-13 51310040012016 Te tjera transferta tek individet 600- M.ZH.E.T.S shpenzim ndihme per dalje ne pension ur nr 7080 dt 24.08.2016 listapagese tetor 2016 shkres m df 11390/1 dt 03.10.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2016-09-19 2016-09-20 46310040012016 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transpoti korrik-gusht,urdher nr 2491 dt 29.03.2016,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero bashkangjiturdt 19.09.16(A,KARAPICI)
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2016-09-19 2016-09-20 46410040012016 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transpoti korrik-gusht,urdher nr 2491 dt 29.03.2016,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero bashkangjiturdt 19.09.16(E.METEI)
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2016-06-21 2016-06-21 31310040012016 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transpoti,urdher nr 658 dt 25.01..2016,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero bashkangjitur dt 21.06.2016 per Ervin Mete)
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2016-06-21 2016-06-21 31310040012016 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transpoti,urdher nr 2491 dt 29.03..2016,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero bashkangjitur dt 21.06.2016 per A.Karapici)
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 40,900 2016-04-07 2016-04-08 18110040012016 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transpoti,urdher nr 2491 dt 29.03.2016,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2016-02-15 2016-02-16 6410040012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transporti,urdher nr 658 dt 25.01.2016,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero bashkangjitur 14.02.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2015-12-21 2015-12-22 651100400012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transporti,urdher nr 1146 dt 10.02.2015,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2015-09-08 2015-09-09 413100400012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S kuote transporti,urdher nr 1146 dt 10.02.2015,ligji nr 10160 dt 15.10.09,bordero dt 07.09.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2015-09-08 2015-09-09 414100400012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S kuote transporti,urdher nr 1146 dt 10.02.2015,ligji nr 10160 dt 15.10.09,bordero dt 07.09.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2015-06-12 2015-06-12 250100400012015 Te tjera transferta tek individet 606- M.ZH.E.T.S bonus transporti urdher 1146 dt.10.02.15 ligji 10160 dt.15.10.09 bordero 12.06.2015.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2015-06-12 2015-06-12 249100400012015 Te tjera transferta tek individet 606- M.ZH.E.T.S bonus transporti urdher 1146 dt.10.02.15 ligji 10160 dt.15.10.09 bordero 12.06.2015.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2015-04-14 2015-04-14 129100400012015 Te tjera transferta tek individet 231- M.ZH.E.T.S bonus transporti urdher 1146 dt.10.02.15 ligji 10160 dt.15.10.09 bordero 07.04.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2015-04-14 2015-04-14 130100400012015 Te tjera transferta tek individet 231- M.ZH.E.T.S bonus transporti urdher 1146 dt.10.02.15 ligji 10160 dt.15.10.09 bordero 07.04.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,740 2015-02-24 2015-02-25 521100400012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S per sa xhiruar tatim i ndaluar,shkrese e M.F Nr 17740/1 dt 29.02.2014,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2015-02-23 2015-02-23 56100400012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transporti,urdher n r1146 d t10.02.2015,ligji nr 10160 d t15.01.2009,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2015-02-23 2015-02-23 57100400012015 Te tjera transferta tek individet 606-M.ZH.E.T.S bonus transporti,urdher n r1146 d t10.02.2015,ligji nr 10160 d t15.01.2009,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,260 2014-12-31 2015-01-05 78010040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS dalje ne pension,shkrese e MF nr 17740/1 dt 29.12.2014,bordero dt 31.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave