Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 51,819,575.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "Superfosfat"Kurbin Tirane 1,000,000 2017-10-17 2017-10-18 65510040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS transferim fondi per shoqeri ne likujdim me vkm 54 dt 05.02.2014 ur nr 6931 dt 15.08.2017 kerkese rritje autor 07.09.2017 shres von per u-sht dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UZINA KABLLOVE Tirane 600,000 2017-06-09 2017-06-12 30110040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS Transferim fondi ur nr 4829 dt 16.05.2017 kerkese rritje autoriz nr 5016 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BERATEKS Tirane 84,000 2017-06-06 2017-06-07 33110040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS TARNSFERIM FONDI UR NR 3068/1 DT 05.05.2017 KERKESE PER RRITJE TE AUTORIZ DT 16.05.2017 NR 4826
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Albturist T-O Tirane 2,000,000 2017-06-06 2017-06-07 33010040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS tarnsferte fondi ur nr 4829 dt 16.05.2017 kerkese 5016 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ELBER Tirane 200,000 2017-05-26 2017-05-29 29810040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS Transferim fondi ur nr 4829 dt 16.05.2017 kerkese rritje autoriz nr 5016 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DUHAN CIGARE Tirane 600,000 2017-05-26 2017-05-29 29910040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS Transferim fondi ur nr 4829 dt 16.05.2017 kerkese rritje autoriz nr 5016 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Prodhim Kepuca Korēe Tirane 300,000 2017-05-26 2017-05-29 30010040012017 Te tjera transferime korrente 1004001 MZHETTS Transferim fondi ur nr 4829 dt 16.05.2017 kerkese rritje autoriz nr 5016 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ELBER Tirane 500,000 2016-12-29 2016-12-30 78110040012016 Te tjera transferime korrente 1004001 M.ZH.E.T.S transferim fondi VKM nr 54 dt 05.02.2014 ur nr 10049 dt 23.12.2016 kerkese rritje autoriz nr 10114 dt 27.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Prodhim Kepuca Korēe Tirane 800,000 2016-12-29 2016-12-30 78210040012016 Te tjera transferime korrente 1004001 M.ZH.E.T.S transferim fondi VKM nr 54 dt 05.02.2014 ur nr 10049 dt 23.12.2016 kerkese rritje autoriz nr 10114 dt 27.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UZINA KABLLOVE Tirane 700,000 2016-12-29 2016-12-30 78310040012016 Te tjera transferime korrente 1004001 M.ZH.E.T.S transferim fondi VKM nr 54 dt 05.02.2014 ur nr 10049 dt 23.12.2016 kerkese rritje autoriz nr 10114 dt 27.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ND\JA E KRIPES Tirane 500,000 2016-12-29 2016-12-30 77810040012016 Te tjera transferime korrente 1004001 M.ZH.E.T.S transferim fondi VKM nr 54 dt 05.02.2014 ur nr 10049 dt 23.12.2016 kerkese rritje autoriz nr 10114 dt 27.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DUHAN CIGARE Tirane 300,000 2016-12-29 2016-12-30 78010040012016 Te tjera transferime korrente 1004001 M.ZH.E.T.S transferim fondi VKM nr 54 dt 05.02.2014 ur nr 10049 dt 23.12.2016 kerkese rritje autoriz nr 10114 dt 27.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PETROL ALBA Tirane 1,000,000 2016-11-14 2016-11-15 59810040012016 Te tjera transferime korrente 602-M.ZH.E.T.STRASFERIM FONDI URDH 8701 dt 31.10.2016 kerkese per rritje nr 8805 dt 03.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ND\JA E KRIPES Tirane 1,300,000 2016-11-14 2016-11-14 59710040012016 Te tjera transferime korrente 602-M.ZH.E.T.STRASFERIM FONDI URDH 8702 dt 31.10.2016 kerkese per rritje nr 8805/1 dt 03.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DUHAN CIGARE Tirane 2,000,000 2016-08-08 2016-08-09 35810040012016 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T.T SU Transferim fondi sipas Urdher Ministri nr 5863 dt 19.07.2016,kerkese per rritje te autorizuar ( kalim fondi) nr 5864/2 dt 01.08.2016 VKM nr 54 dt 05.02.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ELBER Tirane 1,500,000 2016-08-05 2016-08-05 35710040012016 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T.T SU Transferim fondi sipas Urdher Ministri nr 5864 dt 19.07.2016,kerkese per rritje te autorizuar ( kalim fondi) nr 5864/3 dt 01.08.2016 VKM nr 54 dt 05.02.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ND\JA E KRIPES Tirane 2,700,000 2016-04-13 2016-04-14 18610040012016 Te tjera transferime korrente 602-M.ZH.E.T.STRASFERIM FONDI URDH 2490 DT 29.03.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) QEND.KOMBETARE E PANAIREVE Tirane 22,494,823 2015-12-31 2016-01-12 70010040012015 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T.S transferim fondi, U.M nr 9969/1 dt 28.12.2015,shkrese e M.F nr 17434/3 dt 24.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PETROL ALBA Tirane 2,827,000 2015-12-24 2015-12-28 689100400012015 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T. transferim fondi Petroalba,urdher nr 9556/1 dt 18.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "Superfosfat"Kurbin Tirane 1,000,000 2015-12-16 2015-12-17 639100400012015 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T. transferim per shoqeri ne likudim,U.M nr 9243 dt 01.12.2015,kerkese nr 7862/2 dt 03.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) NDER PRODHIMIT MOBILJEVE Tirane 4,000,000 2015-10-16 2015-10-16 479100400012015 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T.S transferim fondi per shoqeri 100% kapital,urdher ministri nr 7343 dt 25.09.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Prodhim Kepuca Korēe Tirane 2,500,000 2015-10-08 2015-10-09 451100400012015 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T.S transferim fondi per 100% kapital shteteror ne veshtiresi financiare,urdher min nr 2173/4 d t 2.09.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TREGTIMI I LIBRIT ARTISTIK DHE SHKENCOR Tirane 2,913,752 2015-03-26 2015-03-27 102100400012015 Te tjera transferime korrente 604-M.ZH.E.T.S trandferim fondi 100%,urdher nr 483 dt 05.11.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave