Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,798,200.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Expo City Tirane 543,200 2017-05-08 2017-05-09 24510040012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1004001-MZHETTS qera salle ur nr 2842 dt 07.04.2017 pv dt 07.04.2017 ft nr 534 ser 43331438 dt 10.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ILIR ĒEPANI Tirane 42,000 2017-04-06 2017-04-07 16610040012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1004001 MZHETTS lik shpenzim qeraje ur nr 220 dt 12.01.2017 ft nr 15 ser 44601036 dt 13.01.2017 pv dt 12.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RUDINA Tirane 90,000 2017-02-08 2017-02-09 4610040012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1004001 MZHETTS lik qera sallash ur nr 427 dt 20.01.2017 ft nr 4 ser 40732572 dt 19.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RUDINA Tirane 73,000 2016-11-15 2016-11-15 59610040012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 602-M.ZH.E.T.S likuj qera sallekoferen up nr 8740 dt 01.11.2016 ft nr 70 ser 13144798
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) STAFA & CO Tirane 50,000 2016-07-29 2016-07-29 38410040012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 602-M.ZH.E.T.S qera salle konferencash ur nr 5401 dt 01.07.2016 ft nr 327/33009989
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Sabaudin Beleraj Tirane 1,000,000 2015-05-19 2015-05-19 19010040012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 602-M.ZH.E.T.S ambiente me qera,urdher nr 1629/1 dt 23.04.2015,fat nr 3 dt 08.05.2015,seri 21876603
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave