Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,619,058.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 11,040 2017-10-17 2017-10-18 65010040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherbim mirmbajtje kontrat ne vazh nr 1577/2 dt 01.03.2017 sit pun dt 11.10.2017 ft nr 132 ser 49424133 dt 11.10.2017 shk.von ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 44,040 2017-09-29 2017-10-02 62210040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherbim mirmbajtje up nr 1577 dt 24.02.2017 akt kolaud 04.03.2017 fo dt 27.02.2017 nj fit 1577/1 kontrat ne vazhdiim nr 1577/2 dt 01.03.2017 ft nr ft nr 86 ser 49424087 situac dt 30.08.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GEAM SH.P.K Tirane 99,480 2017-09-29 2017-10-02 63110040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS 602, shp sherb kolaudim fikse zjarri up nr 6117 dt 10.07.2017 pv dt 10.07.2017 ur marrje dorz 6117/1 dt 10.07.2017 pv dt 10.07.2017 ft nr 7 ser 44985957 dt 12.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 30,600 2017-08-24 2017-08-25 52310040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherbim mirmbajtje kontrata 1675/2 dt 03.03.2016 ft nr 08 ser 38870624 dt 22.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 59,700 2017-08-24 2017-08-25 52410040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherbim mirmbajtje up nr 1577 dt 24.02.2017 akt kolaud 04.03.2017 fo dt 27.02.2017 nj fit 1577/1 kontrat ne vazhdiim nr 1577/2 dt 01.03.2017 ft nr ft nr 193 ser 38870644 ft nr 67 ser 49424067 dt 31.07.2017 situac 31.
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 38,580 2017-07-18 2017-07-19 45310040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherb miremb kontrat nr 1577/2 dt 01.03.2017 situacion ft 47 ser 49424047 dt 29.06.2017 situacion 29.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 38,580 2017-06-19 2017-06-20 38610040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherb miremb kontrat nr 1577/2 dt 01.03.2017 situacion 23.05.2017 akt kolaud dt 23.05.2017 ft nr 19 ser 49424019 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TE ELECTRONICS Tirane 200,040 2017-05-19 2017-05-22 28010040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherb rip pajisje fotokopje up nr 1383 dt 20.02.2017 fo dt 21.02.2017 kont nr 1382/1 dt 22.02.2017 ur nr 1383/2 dt 22.02.2017 pv dt 17.02.2017 nj fit 21.02.2017 ft nr 287 ser 43059437 dt 28.03.2017 pv d tmarr ne dor
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 22,800 2017-05-08 2017-05-09 23410040012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1004001 MZHETTS lik sherbim mirmbajtje up nr 1577 dt 24.02.2017 akt kolaud 04.03.2017 fo dt 27.02.2017 nj fit 1577/1 dt 28.02.2017 kontrat nr 1577/2 dt 01.03.2017 ft nr 173 ser 38870624 dt 24.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 106,200 2016-12-23 2016-12-27 69810040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S sherbim mirmbajt kontrate ne vazhdim nr 1675/2 dt 03.03.2016 ft nr 94 ser 38870545 dt 25.12.2016 ft nr 111ser 38870562 dt 15.12.2016 ft nr 73 ser 38870523
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 34,200 2016-10-13 2016-10-13 52110040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S sherbim mirmbajt kontrate ne vazhdim nr 1675/2 dt 03.03.2016 ft nr 50 ser 38870700
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 34,200 2016-09-28 2016-09-28 47810040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602,-M.ZH.E.T.S sherbim mirembj,kont vazhdim nr 1675/2 dt 03.03..16,fat nr 32 dt 26.08..2016,seri 38870682.akt kolaudimi dt 26.08.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) XPERT SYSTEMS Tirane 70,800 2016-07-29 2016-07-29 38210040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S riparim pajisje zyre up nr 3080 dt 18.04.2016 fo dt 18.04.2016 kont nr 3080/1 dt 19.04.2016 ft nr 49/20860149
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 34,200 2016-07-04 2016-07-06 34310040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602,-M.ZH.E.T.S sherbim mirembj,kont vazhdim nr 1675/2 dt 03.03..16,fat nr 100 dt 22.06..2016,seri 23823791.akt kolaudimi dt 22.06.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 34,200 2016-06-09 2016-06-10 27410040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602,-M.ZH.E.T.S sherbim mirembj,kont vazhdim nr 1675/2 dt 03.03..16,fat nr 80 dt 27.05.2016,seri 23823771.akt kolaudimi dt 27.05.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 34,200 2016-05-18 2016-05-19 23310040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje ashensori,kont vazhdim nr 1675/2 dt 03.03..2016,u-p nr 1675/1 dt 02.03..16,ft-oft dt 03.03..16,nj.fits dt 03.03..2016,fat nr 64 dt 27.04..2016,seri 23823755
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 34,200 2016-04-26 2016-04-27 20010040012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje ashensori,kont vazhdim nr 1675/2 dt 03.03..2016,u-p nr 1675/1 dt 02.03..16,ft-oft dt 03.03..16,nj.fits dt 03.03..2016,fat nr 44 dt 21.03.2016,seri 23823835
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FASAL Tirane 109,714 2015-12-16 2015-12-17 642100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T mirembajtje ashensori,kontrate nr 3592/1 dt 07.05.2015,fat nr 27 dt 15.12.2015,seri 19529976
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FASAL Tirane 219,427 2015-11-03 2015-11-04 518100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje,up nr 3592 dt 04.05.2015,njoftim fit dt 06.05.2015,kontrate nr 3592/1 dt 07.05.2015,fat nr 17 dt 08.10.2015,seri 19529966
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FASAL Tirane 54,857 2015-10-06 2015-10-07 463100400012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje ashensori,up nr 3592 dt 04.05.2015,njoftim fit dt 06.05.2015,kontrate nr 359281 dt 07.05.2015,fat nr 9 dt 24.06.2015,seri 19529958
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EDISON MEHMETI Tirane 308,000 2015-01-16 2015-01-16 74610040012014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602 MZHETS riparime,kontrate nr 5278 dt 09.07.2014,fat nr 94 dt 18.12.2014,seri 7418950
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave