Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,959,486.00 125 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 29,000 2017-09-12 2017-09-13 57910040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS 602, dieta urdher n 7209 dt 7.9.17, listepagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 10,000 2017-09-12 2017-09-13 58110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS 602, dieta M Ekonomi, listepagese bashkelidhur Urdher sherbimi nga dt 15-17.7.17 dhe 19-21.7.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,500 2017-09-12 2017-09-13 58010040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS 602, dieta urdher n 7209 dt 7.9.17, listepagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2017-09-12 2017-09-13 57110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS 602, dieta urdher n 7069 dt 28.8.17, listepagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 13,000 2017-09-11 2017-09-12 55910040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS dieta E.Kara, urdher nr 7123 dt 31.8.17, listepages ebashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 11,000 2017-09-11 2017-09-12 56010040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS dieta O. Zite, urdher nr 7123 dt 31.8.17, listepages ebashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2017-08-29 2017-08-30 52710040012017 Udhetim i brendshem 1004001- MZHETTS djeta ur nr 7007 dt 22.08.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 22,499 2017-08-29 2017-08-30 52810040012017 Udhetim i brendshem 1004001- MZHETTS djeta ur nr 7007 dt 22.08.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,500 2017-08-17 2017-08-18 48310040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur nr r6922 dt 14.08.2017 litpagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 5,000 2017-08-17 2017-08-18 48210040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur nr r6922 dt 14.08.2017 litpagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 107,540 2017-08-11 2017-08-14 47810040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur rn 6604 dt 31.07.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,000 2017-08-11 2017-08-14 47710040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur rn 6604 dt 31.07.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,412 2017-08-11 2017-08-14 48010040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur rn 6282 dt 17.07.07.2017 dhe 5394 dt 06.06.2017listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 10,240 2017-08-11 2017-08-14 47910040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur rn 6282 dt 17.07.07.2017 dhe 5394 dt 06.06.2017listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 19,500 2017-08-11 2017-08-14 47610040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur rn 6604 dt 31.07.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2017-07-10 2017-07-12 43510040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 5970 dt 05.07.2017 listpagese korrik 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,000 2017-07-10 2017-07-12 43410040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 5970 dt 05.07.2017 listpagese korrik 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 47,420 2017-07-10 2017-07-12 43310040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 5970 dt 05.07.2017 listpagese korrik 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,906 2017-07-05 2017-07-06 41910040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djta ur nr 5747 d 28.06.2017 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,080 2017-07-05 2017-07-06 41810040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djta ur nr 5789 dt 22.06.2017 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 3,500 2017-06-22 2017-06-23 40110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta autorizim 2326 dt 23.03.2017 listpagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 6,500 2017-06-15 2017-06-16 36610040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik DJETA UR NR 5480 DT 13.06.2017 LISTPAGESE
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,000 2017-06-15 2017-06-16 36710040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik DJETA UR NR 5480 DT 13.06.2017 LISTPAGESE
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,606 2017-06-15 2017-06-16 36810040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik DJETA UR NR 5480 DT 07.06.2017 LISTPAGESE
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 101,379 2017-06-15 2017-06-16 36510040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik DJETA UR NR 5480 DT 07.06.2017 5438 DT 07.06.2017 UR NR 5476 08.06.2017 LISTPAGESE
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 171,180 2017-06-02 2017-06-05 32910040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djta ur nr 5160 dt 26.05.2017 litpages e
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 19,500 2017-06-02 2017-06-05 32810040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djta ur nr 5160 dt 26.05.2017 litpages e
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 13,500 2017-06-02 2017-06-05 32710040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djta ur nr 5160 dt 26.05.2017 litpages e
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2017-05-24 2017-05-25 29510040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur nr 4831 dt 16.05.2017 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 6,500 2017-05-24 2017-05-25 29410040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur nr 4831 dt 16.05.2017 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2017-05-19 2017-05-22 28610040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur 4414 dt 02.05.2017 listpagese maj 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,062 2017-05-19 2017-05-22 28510040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur 4830 dt 16.05.2017 listpag maj 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 5,500 2017-05-16 2017-05-17 26610040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djtat ur nr 4631 dt 09.05.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 14,220 2017-05-16 2017-05-17 26410040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS djeta ur nr 4414 dhe 4414 dt 02.05.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 30,500 2017-04-27 2017-04-28 217110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 4208 dhe 4207 dt 25.04.2017 listpagese dt 27.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,000 2017-04-27 2017-04-28 219110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 4207 4208 dt 25.04.2017 listpagese dt 27.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 12,000 2017-04-27 2017-04-28 218110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 4208 dt 25.04.2017 listpagese dt 27.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,000 2017-04-27 2017-04-28 216110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djeta ur nr 4207 dt 25.04.2017 listpagese dt 27.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 21,500 2017-04-26 2017-04-27 195110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik pagese dieta ur nr 4207 dt 25.04.2017 listpagese bashkngj
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 4,340 2017-04-21 2017-04-24 181110040012017 Udhetim i brendshem 1004001 MZHETTS lik djta ur nr 2892 dt 10.04.2017 listpagese bashkengjitur
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave