Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 878,281.00 38 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 10,426 2017-11-20 2017-11-21 69010040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS UP n 586 dt 26.1.17, ft oferte dt 27.1.17, kont nr 586/1 dt 30.1.17, ne vazhd ft n 371 ser 44253432 dt 09.11.2017 pv dt 09.11.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 13,901 2017-10-30 2017-10-31 66410040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS UP n 586 dt 26.1.17, ft oferte dt 27.1.17, kont nr 586/1 dt 30.1.17, ft n 365 ser 44253426 dt 16.10.2017 pv dorz dt 16.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 25,630 2017-09-11 2017-09-12 56310040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS UP n 586 dt 26.1.17, ft oferte dt 27.1.17, kont nr 586/1 dt 30.1.17, ft n 361 dt 5.9.17, seri 44253412, pv marrje ne dorez dt 5.9.17 urdher x ngritje te gr punes dt 30.1-19.5.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 25,630 2017-09-11 2017-09-12 55610040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS UP n 586 dt 26.1.17, ft oferte dt 27.1.17, kont nr 586/1 dt 30.1.17, ft n 359 dt 29.8.17, seri 44253410
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 25,630 2017-08-17 2017-08-18 49810040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik sherbim larje kontrat nr 586/1 dt 30.01.2017 ne vazhdim ft nr 354 ser 44253405 dt 14.07.2017 pv marrjhe dorz dt 14.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 25,630 2017-07-17 2017-07-18 43910040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik sherbim larje kontrat nr 586/1 dt 30.01.2017 ne vazhdim ft nr 348 ser 44253499 dt 08.06.2017 pv dt 08.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 3,920 2017-06-15 2017-06-16 37110040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS likuj kolaudim kerk dt 01.01.2017 ft nr DHE 5356 DT 05.06.2017 FT NR 1107TR 2 DT 14.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 25,630 2017-06-06 2017-06-07 34010040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik sherbim larje kontrat nr 586/1 dt 30.01.2017 NE VAZH FT NR 344 SER 44253495 PV MARRJE NE DORZ 02.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INSIG SH.A Tirane 249,000 2017-06-06 2017-06-07 3396040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik shpenzim SIG MAKINE UR P NR 5014 DT 22.05.2017 FO DT 24.05.2017 NJ FIT DT 24.05.2017 FT NR 455 SER 42157905 DT 25.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 5,658 2017-06-06 2017-06-07 34210040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik shpenzim TAKSA VJETORE AUTOMJET FT NR 1700 207576 DT 02.06.2017 KERKES NR 5356 DT 05.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 4,549 2017-06-06 2017-06-07 33810040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik shpenzim TAKSA VJETORE AUTOMJET FT NR 1700198254 DT 26.05.2017 KERKESE DT 01.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EUROSIG SHA Tirane 18,360 2017-05-08 2017-05-09 23810040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001-MZHETTS siguracion makine up nr 1529 dt 23.02.2017 fo dt 24.02.2017 ft nr 27.02.2017 ser 200673642
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EUROSIG SHA Tirane 18,360 2017-05-08 2017-05-09 23910040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001-MZHETTS siguracion makine up nr 4022 dt 18.04.2017 fo dt 20.04.2017 nj fit nr 20.04.2017 ft nr 20305 ser 200675302 dt 20.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) A T L A N T I K Tirane 18,360 2017-04-21 2017-04-24 18910040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik sigur.makine ft nr 358 dt 30.03.2017 kerkee dt 27.03.2017 up nr 2510 dt 28.03.2017 fo dt 29.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 51,260 2017-04-21 2017-04-24 17910040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik sherbim larje kontrat nr 586/1 dt 30.01.2017 ur rn 586/2 dt 30.01.2017 fo dt 27.01.2017 ft nr 319 dhe 329 ser 44253470 dhe 44253480
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2017-04-03 2017-04-04 14310040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS pagese kualidim auto ft nr 592tr 2 dt 27.03.2017 ser 44106350 ker 21.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 12,777 2017-03-21 2017-03-23 13710040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik takse vjetore automjet ft nr 1700110179 dt 21.03.2017 kerk dt 21.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2017-03-01 2017-03-02 10510040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS likuj kolaudim kerk dt 26.01.2017 ft nr 405TR2 ser 4415613 dt 27.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 6,000 2017-02-20 2017-02-21 7310040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik pajisje certif pronesie & regjistr mjeti, fature nr 215504067 dt 16.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 1,500 2017-02-10 2017-02-13 6210040012017 Shpenzime te tjera transporti 1004001 MZHETTS lik per tarife kontroll autom ft nr 215488223 dt 09.02.2017 me kerkese dt 26.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FRADA Tirane 26,400 2016-12-29 2016-12-29 72010040012016 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S transport pajisjes up nr 8375 dt 18.10.2016 fo dt 20.10.2016 nj fit 20.10.2016 ft nr 262 ser 38981866 akt marrje ne dorzim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RIFAT ÇORJA Tirane 32,000 2016-06-21 2016-06-21 28410040012016 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S larje automjetesh,kont vazhdim nr 893/1 dt 02.02..2016 u-p nr 893dt 01.02..2016,p.v. dt 02.02.16,vertetim sherbim. dt 30/4/5.2016,fat nr 3,4, dt 30/4/5.2016,sr 9470510/511
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2016-06-03 2016-06-03 27010040012016 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S pagese kontroll teknik , automjeti ,shkrese nr 4367 dt 27.05.2016,ft nr 997 tr -2 dt 01.06.2016, seri 35203820
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 5,953 2016-06-03 2016-06-03 27110040012016 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S pagese takse vjetore automjeti ,shkrese nr 4367 dt 27.05.2016,ft nr 997 tr -2 dt 01.06.2016, seri 35203820
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RIFAT ÇORJA Tirane 26,750 2016-04-26 2016-04-27 20210040012016 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S sherbim larje-makina,kont vazhdim nr 893/1 dt 02.02.2016,u-p nr 893 dt 01.02.16,ft-oft dt 02.02.16,nj.fits dt 02.02.2016,fat nr 1,2, dt 29.02.16/31.03.16,seri 9470502 / 9470501
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 21,960 2015-12-21 2015-12-22 65010040012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S sherbime,kontrate nr 7406/1 dt 01.10.2015 ne vazhdim,fat nr 20 dt 15.12.2015,seri 29235051
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 7,381 2015-12-15 2015-12-15 636100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S taksa vjetore,shkrese nr 6401/7 dt 11.12.2015,fat nr serie 16673913 dt 14.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 21,960 2015-12-11 2015-12-14 592100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S larje makinei,kontrate nr 7406/1 dt 01.10.2015 ne vazhdim,fat nr 196 dt 01.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 21,960 2015-11-20 2015-11-23 551100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S larje makine,up nr 7406 dt 28.09.2015,pv dt 29.09.2015,kontrate nr 7406/1 dt 01.10.2015,fat nr 187 dt 16.11.2015,seri 21296938
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 11,520 2015-10-06 2015-10-07 453100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S sherbime larje makine,kontrate nr 1231/1 dt 13.02.2015 ne vazhdim,fat nr 170 dt 21.09.2015,seri 21296921
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 23,040 2015-08-27 2015-08-28 380100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S sherbime,kontrate rn 1231/1 dt 13.02.2015 ne vazhdim,fat nr 156 dt 03.08.2015,seri 21296906
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 23,040 2015-07-08 2015-07-09 307100400012015 Shpenzime te tjera transporti 606-M.ZH.E.T.S LARJAE MAKINE KONTRATE 1231/1 DT 13.02.2015 NE VAZHDIM FAT 142 DT 3.07.2015 SERI 21296892
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 23,040 2015-06-09 2015-06-10 239100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S larje makine,kontrate nr 1231/1 dt 13.02.2015 ne vazhdim,fat nr 133 dt 01.06.2015,seri 1296883
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 23,040 2015-05-22 2015-05-22 21010040012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S shpenzime transpotri,kontrate nr 1231/1 dt 1302.2015 ne vazhdim,fta nr 119 dt 04.05.2015,seri 1296869
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 23,040 2015-05-08 2015-05-11 17110040012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S larje makine,kontrate ne vazhdim nr 12131/1 dt 13.02.2015,fat nr 113 dt 18.04.2015,sei 21296863
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 6,199 2015-05-07 2015-05-08 16710040012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S taksa automjeti,shktrse nr 3119 dt 20.04.2015,fat nr 163692290 dt 28.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 23,297 2015-04-24 2015-04-24 152100400012015 Shpenzime te tjera transporti 602-M.ZH.E.T.S taksa vjetore,fature nr serie 163679043,163697316,dt 22.04.2015,shkres nr 773,3119 dt 27.01.2015-20.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MITAT LIKA Tirane 9,600 2015-04-14 2015-04-14 126100400012015 Shpenzime te tjera transporti 231- M.ZH.E.T.S Shpenzime larje makine UP 123 dt.12.02.15 fgtese oferte13.02.15 nj.fit.13.02.15 kont.1231/1 dt.13.02.15 ft.104 dt.13.03.15 serial 21296854
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave