Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 961,620.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Tirane 29,900 2016-12-15 2016-12-15 67410040012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1004001 602-M.ZH.E.T.S sigurim atomjeti ur nr 9558 dt 05.12.2016 fo dt 06.12.2016 nj fit 06.12.2016 ft nr 1318 ser 2303795
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EUROSIG SHA Tirane 132,500 2016-06-21 2016-06-21 31410040012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 231-M.ZH.E.T.S siguracion automjet( Kasko,jeshil,TPL). u-p nr 4370dt 27.05.2016,ft.oft dt 30.05.16,nj.fit dt 30..05.16,fat nr 9686/9690/9689 SERI 200664685/689/688 DT 30.05.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTERSIG Tirane 299,000 2015-12-24 2015-12-28 69310040012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T siguracion mjeti,up nr 9798 dt 17.12.2015,njofti fit dt 18.12.2015,fat nr 1009,1010,1011 dt 21.12.2015,seri 27106132/133/134
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTERSIG Tirane 24,610 2015-12-21 2015-12-22 64310040012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S siguracion mjeti,up nr 9639 dt 14.12.2015,njoftim fit dt 16.12.2015,fat nr 995 dt 16.12.2015,seri 27106118
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTERSIG Tirane 215,000 2015-06-04 2015-06-05 22910040012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S siguracion,up nr 4068 dt 18.05.2015,njoftim fit dt 19.05.2015,fat nr 440 dt 20.05.2015,seri 20406342
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTERSIG Tirane 2,810 2015-06-04 2015-06-05 23010040012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 602-M.ZH.E.T.S siguracion,up nr 4068 dt 18.05.2015,njoftim fit dt 19.05.2015,fat nr 411 dt 06.05.2015,seri 20406313
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTERSIG Tirane 257,800 2015-04-14 2015-04-14 122100400012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 231- M.ZH.E.T.S Siguracion makine Urdher 2112 dt.16.03.15 ftese oferte 17.03.15 nj.fit.17.03.15 ft.281 dt.31.03.15 serial 20405584
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave