Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,876,850.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) A&T Tirane 157,599 2017-04-21 2017-04-24 18010040012017 Karburant dhe vaj 1004001 MZHETTS lik bl karburant kontrat nr 1530 /1 dt 27.02.2017 up nr 1530 dt 23.02.2017 ft 24.02.2017 ft nr 1156 srer 4299309 autor nr 1530/2 dt 27.02.2017 fh nr 1 dt 27..02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 2,640,439 2016-12-23 2016-12-27 70010040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant, kont vazhdim nr 3715/2 dt 18.05.16,up nr 7 dt 2.03..2016,nj.fit 4.5.16,autorizim lidhje kontrate dt 05.05.16.fat nr 11 ser 42726311
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 119,154 2016-12-22 2016-12-27 69710040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant, kont vazhdim nr 3715/2 dt 18.05.16,up nr 7 dt 2.03..2016,nj.fit 4.5.16,autorizim lidhje kontrate dt 05.05.16.fat nr 50 ser 42726450
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) A&T Tirane 190,166 2016-10-26 2016-10-27 54810040012016 Karburant dhe vaj 1004001 602-M.ZH.E.T.S BL BENZ KONT NR 7366/1 DT 13.09.2016 UP NR 7366 DT 09.09.2016 PV MARRJE NE DORZ 13.09.2016 FO DT 13.09.2016 FT NR 438 SER 38940438 FH NR 3
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 333,200 2016-10-26 2016-10-27 55310040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant, kont vazhdim nr 3715/2 dt 18.05.16,up nr 7 dt 2.03..2016,nj.fit FT NR 30 SER 32772930
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 157,940 2016-09-28 2016-09-28 47410040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant, kont vazhdim nr 3715/2 dt 18.05.16,up nr 7 dt 2.03..2016,nj.fit 4.5.16,autorizim lidhje kontrate dt 05.05.16.fat nr 36 dt 15.09..2016,seri 31603836,fh nr 4,dt 15.09.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 451,644 2016-09-08 2016-09-09 45110040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant, kont vazhdim nr 3715/2 dt 18.05.16,up nr 7 dt 2.03..2016,nj.fit 4.5.16,autorizim lidhje kontrate dt 05.05.16.fat nr 52/35dt 16.06/16.08..2016,seri 35188452/35185535,fh nr 1,2,dt 16.06/16.08.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 508,603 2016-02-10 2016-02-11 5610040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant,up nr 268 dt 13.01.2016,fte nego dt 13.01.2016,kontrate shtese nr 268/4 dt 13.01.2016.fat nr 6 dt 19.01.2016,seri 24855906,fh nr 1 dt 19.01.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 2,098,824 2015-08-27 2015-08-27 387100400012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant,autorizim per lidhje kontrate nr 13/11 dt 11.05.2015,kontrate nr 3903/1 dt 02.06.2015,fat nr 45,46 dt 29.07.2015,seri 21859645,21859646,fh nr 4,5 dt 29.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI Tirane 445,800 2015-06-15 2015-06-16 248100400012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant,autorizim per lidhje kontrate nr 13/11 dt 11.05.2015,kontrate nr 3903/1 dt 02.06.2015,fat nr 40 dt 02.06.2015,seri 218568640,fh nr 4 dt 02.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 527,317 2015-05-18 2015-05-19 19310040012015 Karburant dhe vaj 602-M.ZH.E.T.S karburant,up nr 2990/1 dt 16.04.2015,njoftim nr 2990/9 dt 20.04.2015,kontrate nr 2990812 dt 21.04.2015,fat nr 664 d t21.04.2015,seri 19668164,fh nr 3 dt .04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI SHA Tirane 246,164 2015-02-12 2015-02-13 57100400012015 Karburant dhe vaj 602-M.E.I blerje karburant,urdher nr 687/2 dt 26.01.2012,shtese kontrate nr 687/4 dt 28.01.2014,fat nr 49 d t28.01.2015,seri 20161949,fh nr 1dt 28.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave