Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,901,715.00 268 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 402 2017-11-20 2017-11-21 68010040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik post ft nr 4918 ser 50294818 dt 26.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,740 2017-11-20 2017-11-21 68510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik postashtator 2017 ft nr 174 ser 44119528 dt 29.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 534 2017-11-20 2017-11-21 67910040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta shtator 2017 ft nr 974 ser 50293671 dt 30.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 84 2017-11-15 2017-11-16 69110040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta ft nr 363 ser 50296050 dt 30.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 17,232 2017-10-17 2017-10-18 64710040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta shtator 2017 ft nr 4511 ser 50294711 dt 26.09.2017 shkrese von ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 96 2017-10-17 2017-10-18 65410040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta qersh 2017 ft nr ft nr 363 ser 44114773 dt 30.06.2017 shkrese vonese u-shpenzimet dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 84 2017-09-29 2017-10-02 62510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta durres gusht 2017 ft nr582 ser 50292391 dt 31.08.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 612 2017-09-29 2017-10-02 62610040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta korce gusht 2017 ft nr 852 ser 44112399 dt 31.08.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,074 2017-09-29 2017-10-02 62310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta durres qershor 2017 ft nr 424 ser 44120188 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,412 2017-09-29 2017-10-02 62410040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta durres korrik t 2017 ft nr 506 ser 441200041 dt 31.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 10,175 2017-09-12 2017-09-13 59510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS 602, posta korrik 17, ft n 525 dt 31.7.17, seri 50297925
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 660 2017-09-12 2017-09-13 59410040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS 602, posta gusht 17, ft n 689 dt 31.8.17, seri 50288926
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 372 2017-09-12 2017-09-13 59310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS 602, posta gusht 17, seri 44114908
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 31,566 2017-09-11 2017-09-12 55410040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS shp posta ft n 4095 dt 26.8.17, seri 50293095 kont ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,680 2017-09-11 2017-09-12 56210040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS shp posta ft 107 dt 30.6.17, seri 44112511
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,430 2017-08-31 2017-09-04 53510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta korrik 2017 ft nr 611 ser 50288831 dt 31.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 39,936 2017-08-24 2017-08-25 51510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta korrik 2017 ft nr 3665 ser 50293365 dt 26.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,192 2017-08-23 2017-08-24 51410040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta qershor 2017 ft nr 457 ser 44124191 dhe 382 ser 44124111 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 84 2017-08-23 2017-08-24 51210040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta qershor 2017 ft nr 363 see 44114773 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,050 2017-08-23 2017-08-24 51210040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta qershor 2017 ft nr 442 ser 50297842 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,436 2017-08-17 2017-08-18 49110040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001-MZHETTS sherbim postar fat nr 610 dt 30.06.2017 dhe 738 dt 31.07.2017 ser 44112074
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,104 2017-08-17 2017-08-18 49710040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001-MZHETTS sherbim postar fat nr 133 ser 44112537 dt 31.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,140 2017-08-17 2017-08-18 49210040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik post ft n 427 ser 44114837 dt 31.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,560 2017-08-17 2017-08-18 49310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik post ft n 140 ser 34518173 ft 21 ser 26974547 dt 31.05.2017 ft 497 ser 11509037 dt 31.07.2017 ft 363 ser 26966050 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 930 2017-07-17 2017-07-18 44010040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta qershor 2017 ft 529 ser 44117848 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 60,744 2017-07-05 2017-07-06 42610040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik post ft nr 3230 ser 50294230 dt 26.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,368 2017-07-05 2017-07-06 22510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 308 ser 44122883 dt 31.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 200 2017-06-28 2017-06-29 40510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta ft nr 272 ser 44114272 dt 30.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,810 2017-06-22 2017-06-23 39610040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 95 ser 44112649 dt 31.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 612 2017-06-22 2017-06-23 39510040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj r 2017 ft nr 483 ser 44112220 dt 31.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 39,616 2017-06-19 2017-06-20 39210040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 310 ser 44118879 dhe 311 ser 44118880
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 726 2017-06-19 2017-06-20 38910040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 439 ser 44117857
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,832 2017-06-19 2017-06-20 38110040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 116 197 272 350 dt 28.02.2017 31.03.2017 28.04.2017 31.05.2017 ser 34514839 34514940 44126189 44126089
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,030 2017-06-19 2017-06-20 37310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 355 ser 50297855 dt 31.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 102 2017-06-19 2017-06-20 38210040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta maj 2017 ft nr 294 ser 44113003 dt 30.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 580 2017-06-19 2017-06-20 38310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta mars 2017 ft nr 191 ser 44118491
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 73,410 2017-06-08 2017-06-09 34410040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik post ft nr 2780 ser 44121180
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 255 2017-06-06 2017-06-07 33310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta SHKURT 2017 ft 110 SER 44118410 DT 28.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 408 2017-05-26 2017-05-29 30310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta prill 2017 ft nr 371 ser nr 44112258
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 600 2017-05-24 2017-05-25 29310040012017 Posta dhe sherbimi korrier 1004001 MZHETTS lik posta prill 2017 ft nr 246 ser 44122902 dt 30.04.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave