Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,268,843.00 219 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,280 2017-11-20 2017-11-21 68110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS rim telef ur nr 6342 dt 19.07.2017 ft nr 207933532 dt 01.10.2017 kup 08.11.2018 listpagese 20.11.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-11-20 2017-11-21 68610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 7239 ur nr 6342 dt 19.07.2017 ser 227665135 dt 31.10.2017`
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 6,300 2017-11-20 2017-11-21 69210040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel tetor 2017 ft nr 197533548/ dt 31.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 43,664 2017-11-15 2017-11-16 69310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 724519545-464 dt 31.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 4,822 2017-10-17 2017-10-18 65110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel gusht 2017 ft nr 197520380 ur rn 6342 dt 19.07.2017 ft dt 01.09.2017 shkrese von ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 39,723 2017-10-17 2017-10-18 65310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 724378699-397769 dt 30.09.2017 shkrese vonese ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-10-17 2017-10-18 65910040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft n 207938126 dt 01.10.2017 ur nr 6342 dt 19.07.2017 kod abon 545977
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,048 2017-10-03 2017-10-04 64810040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS liktel ft ft nr 216997006 dt 01.09.2017 ur nr 7239 dt 08.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,975 2017-09-13 2017-09-14 60510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS 602, telefon abonenti 532801 seri 207909778 ft dt 31.8.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-09-13 2017-09-14 60610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS 602, telefon abonenti 545977 seri 2079143620 gusht 2017, urdhern 6342 dt 19.7.17
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000 2017-09-11 2017-09-12 55510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS shp cel R. Mima, Urdher n 6342 dt 19.7.17, ft n 9642 dt 28.8.17, seri 216876100
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,500 2017-08-29 2017-08-30 52610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft dt nr 216972312 dt 01.08.2017 ur rn r6342 dt 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 22,800 2017-08-25 2017-08-28 32110040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 20141474 dt 01.06.2017 dhe 20404172 dt 01.07.2017 ur nr 6342 dt 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 40,119 2017-08-23 2017-08-25 51610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 724037501 dhe 724037502 dt 31.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-08-17 2017-08-18 48410040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 207890464 dt 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,691 2017-08-17 2017-08-18 50110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 207885693 dt 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000 2017-08-10 2017-08-14 47510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS pagese tel ft nr 6846 ser 216875304 dt 09.08.2017 ur nr 6342 dt 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 11,952 2017-08-10 2017-08-14 47410040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 197519047 ur nr 6342 dt 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,974 2017-07-20 2017-07-21 45510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 20786616949 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 44,004 2017-07-18 2017-07-19 44610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723906898 723906899 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,000 2017-07-18 2017-07-19 44510040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft dt 01.07.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017 ft nr21258582205 ser 216947892 dt 01.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-07-17 2017-07-18 43610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik 2077866313 dt 07.02.2017 dt e ft 01.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,800 2017-07-17 2017-07-18 44110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft 211913118313 dt 01.07.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,677 2017-06-19 2017-06-20 38010040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft dt 01.06.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017 ft nr 216922880
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,000 2017-06-19 2017-06-20 38510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik shpenz telefoni ft nr 6478 dt 14.06.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017 ser 216872937 ft nr 6479 dt 14.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-06-19 2017-06-20 38410040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 20742885 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 43,921 2017-06-19 2017-06-20 37510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723722626 dhe 723722627 dt 31.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 10,000 2017-06-15 2017-06-16 37210040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 2078380504 DT 01.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 4,800 2017-06-15 2017-06-16 37010040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS li ktel MAJ 2017 ft nr 197505517 DT 01.06.2017 UR NR 5820 DT 15.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,000 2017-05-24 2017-05-25 29010040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft dt 01.05.2017 ft nr 2166898520 ur rn 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-05-19 2017-05-22 28310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 2078195548 ur nr 1057 dt 07.02.2017 dt ft 01.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 43,208 2017-05-19 2017-05-22 27810040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723556945 dhe 723556944 dt 30.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 11,977 2017-05-16 2017-05-17 26910040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel prill 2017 ft nr mars dhe prill 2017 ser 197496876 dhe 197500405 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,574 2017-05-16 2017-05-17 27010040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 2078148786 dt 01.05.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000 2017-04-21 2017-04-24 192110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik shpenzim cel ur nr 1057 dt 07.02.2017 ft nr 3353 ser 216869811
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,500 2017-04-21 2017-04-24 18410040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr208268477 dt 02.04.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 49,085 2017-04-21 2017-04-24 17110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723399716 dhe 723115056 mars 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,558 2017-04-21 2017-04-24 17310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 2079183553 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,480 2017-04-21 2017-04-24 18310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 207796635 ur nr 1057 dt 07.02.2017 dt 01.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000 2017-04-06 2017-04-07 165110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik shpenzim cel ur nr 1057 dt 07.02.2017 ft nr 2415 dt 02.03.2017 ser 216868873
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave