Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,328,324.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PC STORE Tirane 7,560 2016-06-16 2016-06-17 27610040012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602,-M.ZH.E.T.S berje karta aksesi te instituc. u-p nr 3987 dt 16.05.16,p.v. dt 16.05.16, ft oft dt 17.05.16,nj.fit dt 30.05.16,ftnr 1138 dt 19.05..2016,seri 32696738,f.h, nr 14 dt 19.05.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MAJLIND LAMĒE Tirane 58,800 2015-10-06 2015-10-07 458100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S sherbime transporti materiale,up nr 7077 dt 16.09.2015,ftese per oferte dt 17.09.2015,njoftim fit dt 18.09.2015,fat nr 179 dt 21.09.2015,seri 23929532
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 34,680 2015-09-02 2015-09-02 391100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 6479 dt 19.08.2015,njoftim fit dt 21.08.2015,fat nr 115 dt 24.08.2015,seri 22701101,fh nr 39 dt 24.08.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 3,000 2015-07-08 2015-07-09 30110040012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 840,000 2015-06-15 2015-06-16 247100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 3859 dt 12.05.2015,njoftim fit dt 15.05.2015,fat nr 162 dt 18.05.2015,seri 21979662,fh nr 22 dt 18.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 2,988 2015-04-17 2015-04-17 132100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S pritje-percjellje,up nr 2779 dt 08.04.2015,njofti fit dt 09.04.2015,fat nr 1293 d t10.04.2015,seri 18922828,fh nr 17 dt 10.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EFEKT Tirane 20,000 2015-04-14 2015-04-14 98100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 231- M.ZH.E.T.S Shpenzime te tjera ft.5 dt.27.02.15 serial 1105357 UP 10 dt.26.02.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MAJLIND LAMĒE Tirane 1,680 2015-03-17 2015-03-18 8810040012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 1924 dt 10.03.2015,ftese per oferte dt 11.03.2015,njofti fit dt 11.03.2015,fat nr 50 d t13.03.2015,seri 17964000,fh nr 3 dt 13.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 27,480 2015-02-12 2015-02-13 52100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.E.I blerje skedaresh,up nr 373 dt 15.01.2015,ftese per oferte dt 16.01.2015,njoftim fit 22.01.2015,fat nr 1249 dt 22.01.2015,seri 18922784,fh nr 2 dt 22.01.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 332,136 2015-01-12 2015-01-16 764100400012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602- M.ZH.E.T.S materiale,up nr 571 d t24.12.2014,ftese per oferte dt 26.12.2014,njoftim fit dt 26.12.2014,fat nr 290 dt 29.12.2014,seri 19338839,fh nr 58 dt 29.12.2014,pas memo kredise
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave