Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,932,048.00 9 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) LIGUS Tirane 282,000 2017-08-11 2017-08-14 48110040012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1004001 MZHETTS lik bl materiale elektrike up nr 5951 dt 04.07.2017 fo dt 06.07.2017 nj fit dt 19.07.2017 pv marrje dorz dt 25.07.2017 ft nr 06 ser 50963606 fh nr 21 22 dt 25.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DERJANI 2015 Tirane 246,000 2017-06-08 2017-06-09 347110040012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1004001 MZHETTS lik shpenzim bl materiale pastrimi up nr 4421 dt 02.05.2017 fo dt 04.05.2017 pv nr 1 dt 05.05.2017 pv nr 2 dt 08.05.2017 pv marrje ne dorz dt 16.05.2017 ft nr 13 ser 45509915 fh nr 14 dt 16.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Delion Xurre Tirane 60,900 2017-04-21 2017-04-24 19110040012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1004001 MZHETTS lik bl. mater pastrimi up nr 2336 dt 23.03.2017 pv nr 5 dt 23.03.2017 ft nr 19 dt 23.03.2017 fh nr5 dt 23.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) NAIM HYSI Tirane 336,588 2016-12-27 2016-12-28 72910040012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1004001 M.ZH.E.T.S bl materiale te ndryshme up nr 5932 dt 20.07.2016 fo dt 21.07.2016 nj fit 21.07.2016 ft nr 243 ser 3331093 fh nr 37,38,39 dt 26.07.2016 pv marrje ne dorzim 26.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ANADA Tirane 144,000 2016-04-08 2016-04-08 15810040012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje,up nr 1946 dt 08.03.2016,njofti fit dt 10.03.2016,kontrate nr 1946 dt 11.03.2016,fat nr 42 dt 12.03.2016,seri 84133942
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DERJANI 2015 Tirane 109,200 2015-12-15 2015-12-15 598100400012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 9052 dt 24.11.2015,njoftim fit dt 25.11.2015,fat nr 43 dt 03.12.2015,seri 26220761,fh nr 49 dt 03.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VASAA Tirane 30,000 2015-11-03 2015-11-04 526100400012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-M.ZH.E.T.S materiale elektrike,up nr 8132 dt 26.10.2015,njoftim fit dt 27.10.2015,fat nr 368 dt 28.10.2015,seri 25780868,fh nr 45 dt 28.10.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUPPORT - 07 SH.P.K Tirane 321,600 2015-09-08 2015-09-09 41110040012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-M.ZH.E.T.S materiale pastrimi,up nr 6561 d t25.08.2015,njoftim fit dt 27.08.2015,fat nr 15,15/1,15/2 dt 28.08.2015,seri 20125726,20125727,20125728,fh nr 40,41,42 dt 28.08.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DENISA BESHAJ Tirane 401,760 2015-06-23 2015-06-24 270100400012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-M.ZH.E.T.S materiale elektrike,up nr 4730 dt 09.06.2015,njoftim fit dt 10.06.2015,fat nr 33 dt 12.06.2015,seri 18243984,fh nr 24 dt 12.06.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave