Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,932,048.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) LIGUS Tirane 282,000 2017-08-11 2017-08-14 48110040012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1004001 MZHETTS lik bl materiale elektrike up nr 5951 dt 04.07.2017 fo dt 06.07.2017 nj fit dt 19.07.2017 pv marrje dorz dt 25.07.2017 ft nr 06 ser 50963606 fh nr 21 22 dt 25.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DERJANI 2015 Tirane 246,000 2017-06-08 2017-06-09 347110040012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1004001 MZHETTS lik shpenzim bl materiale pastrimi up nr 4421 dt 02.05.2017 fo dt 04.05.2017 pv nr 1 dt 05.05.2017 pv nr 2 dt 08.05.2017 pv marrje ne dorz dt 16.05.2017 ft nr 13 ser 45509915 fh nr 14 dt 16.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Delion Xurre Tirane 60,900 2017-04-21 2017-04-24 19110040012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1004001 MZHETTS lik bl. mater pastrimi up nr 2336 dt 23.03.2017 pv nr 5 dt 23.03.2017 ft nr 19 dt 23.03.2017 fh nr5 dt 23.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) NAIM HYSI Tirane 336,588 2016-12-27 2016-12-28 72910040012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1004001 M.ZH.E.T.S bl materiale te ndryshme up nr 5932 dt 20.07.2016 fo dt 21.07.2016 nj fit 21.07.2016 ft nr 243 ser 3331093 fh nr 37,38,39 dt 26.07.2016 pv marrje ne dorzim 26.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ANADA Tirane 144,000 2016-04-08 2016-04-08 15810040012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-M.ZH.E.T.S mirembajtje,up nr 1946 dt 08.03.2016,njofti fit dt 10.03.2016,kontrate nr 1946 dt 11.03.2016,fat nr 42 dt 12.03.2016,seri 84133942
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DERJANI 2015 Tirane 109,200 2015-12-15 2015-12-15 598100400012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 9052 dt 24.11.2015,njoftim fit dt 25.11.2015,fat nr 43 dt 03.12.2015,seri 26220761,fh nr 49 dt 03.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VASAA Tirane 30,000 2015-11-03 2015-11-04 526100400012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-M.ZH.E.T.S materiale elektrike,up nr 8132 dt 26.10.2015,njoftim fit dt 27.10.2015,fat nr 368 dt 28.10.2015,seri 25780868,fh nr 45 dt 28.10.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUPPORT - 07 SH.P.K Tirane 321,600 2015-09-08 2015-09-09 41110040012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-M.ZH.E.T.S materiale pastrimi,up nr 6561 d t25.08.2015,njoftim fit dt 27.08.2015,fat nr 15,15/1,15/2 dt 28.08.2015,seri 20125726,20125727,20125728,fh nr 40,41,42 dt 28.08.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DENISA BESHAJ Tirane 401,760 2015-06-23 2015-06-24 270100400012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-M.ZH.E.T.S materiale elektrike,up nr 4730 dt 09.06.2015,njoftim fit dt 10.06.2015,fat nr 33 dt 12.06.2015,seri 18243984,fh nr 24 dt 12.06.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave