Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,982,322.00 26 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) InfoSoft Office Tirane 1,282,337 2017-10-17 2017-10-18 65210040012017 Kancelari 1004001 MZHETTS lik bl tonerash up nr 15 dt 06.04.2017 for nj fit 19/11 dt 19.06.2017 kontrat ne bashkp oper t 6011/2 dt 10.08.2017 pv marr dorz dt 14.09.2017 ft nr 228924471 fh nr 28 dt 14.09.2017 shk.von ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ONE DESIGNS Tirane 69,840 2017-05-03 2017-05-04 23210040012017 Kancelari 1004001 MZHETTS lik blerje dosje up nr 2555 dt 29.03.2017 fo dt 30.03.2017 nj fit dt 06.04.2017 ur nr 2555/9 dt 06.04.2017 ft nr 124 ser 4508117 fh nr 12 dt 07.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PC STORE Tirane 17,880 2017-04-06 2017-04-07 16110040012017 Kancelari 1004001 MZHETTS lik shpenzim kancel ft nr P027 ser 44276446 fh nr 3 dt 03.03.2017 up nr 1884 dt 22.02.2017 fo dt 23.02.2017 f nj fit 1484/1 dt 28.02.2017 pv marrje ne dorz dt 03.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VISTAS Enterprises Tirane 132,000 2017-02-27 2017-02-28 9010040012017 Kancelari 1004001 MZHETTS lik shpenzim dosje me logo up nr 615 dt 30.01.2017 fo dt 31.01.2017 pv marrje dorz dt 02.02.2017 ft nr 2 dt 02.02.2017 ft nr 13 ser 28156913 dt 02.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 20,160 2016-12-29 2016-12-30 76610040012016 Kancelari 1004001 M.ZH.E.T.S shpenzim bl kartvizita up nr 9124 dt 15.11.2016 fo dt 16.11.2016 nj fit 9124 dt 22.11.2016 ft nr 303 ser 42533078 fh nr 46
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 183,600 2016-12-29 2016-12-30 76410040012016 Kancelari 1004001 M.ZH.E.T.S shpenzim bl kartolina up nr 9798 dt 15.12.2016 fo dt 16.12.2016 ft nr 1528 ser 37359238 fh nr 53 dt 19.12.201 pv dt 15.12.2016 nj fit dt 16.12.2016 pv marrje en dorzim 19.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 10,488 2016-12-27 2016-12-28 71610040012016 Kancelari 1004001 M.ZH.E.T.S shpenzim bl kartvizita up nr 5867 dt 19.07.2016 fo dt 20.07.2016 nj fit 20.17.2016 ft nr 187 ser 36571663 marrje ne dorz 26.07.2016 fh nr 25 dt 26.07.2016 ur nr 8378 fo dt 20.10.2016 nj fit 20.10.2016 ft nr 25 up nr 79
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) InfoSoft Office Tirane 1,835,438 2016-10-06 2016-10-06 50510040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S bl tonera up nr 11 dt 17.03.2016 autor 11/8 dt 17.05.2016 kont nr 4125 dt 07.06.2016 nj fit 11/7 dt 09.05.2016 ft nr 119859736 fh nr 21
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 696,894 2016-09-08 2016-09-09 45010040012015 Kancelari 231--M.ZH.E.T.S blerje kancelari, kont nr 4447/2 dt 23.06...16,up nr 14 dt 21.03..2016,nj.fit 19.5.16,autorizim lidhje kontrate dt 25.05.16.fat nr 119860166dt 26..07...2016,fh nr 26-36,dt 26.07..2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 376,985 2016-07-29 2016-07-29 37610040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S bl leter up nr 14 dt 21.03.2016 fo dt 15.04.2016 autorizin nr 14/10 dt 25.05.2016 kont nr 4447/2 dt 23.06.2016 marr ne dorz dt 06.07.2016 ft nr 119858772 fh 20
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 10,500 2016-06-21 2016-06-21 30910040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S berje kartevizita u-p nr 4101 dt 19.05..2016,ft.oft dt 20.05..16,nj.fit dt 30.05..16,fat nr 138 sr 31359814 dt 01.06.16,f.h. nr 16 dt 01.06..2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 5,220 2016-05-25 2016-05-26 24410040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S berje kartevizita u-p nr 3079 dt 18.04.2016,ft.oft dt 19.04.16,nj.fit dt 20.04.16,fat nr 90 sr 31359616 dt 22.04.16,f.h. nr 9 dt 22.04.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 214,559 2016-04-18 2016-04-19 16410040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S blerje kancelari,u-p nr 1332/1 dt 15.02.16,p.vb.negocimi dt 15.02.16,kont mujore shtese nr 1332/4 dt 15.02.16,fat nr 119848531 dt 29.02.16,f.h. nr 3,4,5,6, dt 29.02.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 7,500 2016-03-31 2016-04-01 13610040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 1879 dt 04.03.2016,njofti fit dt 07.03.2016,fat nr 54 dt 11.03.2016,seri 31046430,fh nr 8 dt 11.03.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 402,996 2016-03-31 2016-04-01 13810040012016 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S tonera,kontrate shtese nr 291/4 dt 14.01.2016,urdher nr 291 dt 13.01.2016,fat nr seie 119846933 dt 10.02.2016,fh nr 1,2 dt 10.02.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 118,680 2015-12-31 2016-01-05 69210040012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S BL KARTOLINA UP 9747 DT 16.12.2015 FAT 363 DT 24.12.2015 SERI 26160814 FH 49 DT 24.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 11,880 2015-12-31 2015-12-31 693100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T materiale,up nr 9909 dt 22.12.2015,pv dt 22.12.2015,fat nr 362 dt 22.12.2015,seri 26160813,fh nr 48 dt 22.12.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 165,906 2015-09-02 2015-09-02 388100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 9 dt 23.02.2015,autorizim nr 9/5 dt 12.05.2015,kontrate nr 33621/1 dt 08.05.2015,fat seri 119822446 dt 11.06.2015,fh nr 33/1 dt 16.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 907,366 2015-07-20 2015-07-21 325100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S kancelari,up nr 9 dt 23.02.2015,njoftim fit dt 09.04.2015,autorizim per lidhje kontrate nr 3362/1 dt 08.05.2015,fat nr serie 119822247 dt 12.06.2015,fh nr 25-33 dt 12.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EXPRESS PRINT Tirane 145,152 2015-06-30 2015-06-30 265100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S kancekari,program dt 22.05.2015,fat nr 68 dt 21.05.2015,seri 20598169,kontrate projekti NR IADSA/2014/05
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 17,880 2015-06-04 2015-06-05 23110040012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 4224 dt 22.05.2015,njoftim fit dt 25.05.2015,fta nr 128 d t26.05.2015,seri 19404478,fh nr 21 dt 26.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 20,880 2015-04-14 2015-04-14 131100400012015 Kancelari 231- M.ZH.E.T.S blerje dosje urdher 2623 dt.01.04.15 ftese oferte 02.04.15 nj.fit.03.04.15 ft.91 dt.07.04.15 serial 19404290 fh 16 dt.07.04.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 305,454 2015-04-02 2015-04-03 93100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S tonera,shtese kontrate nr 509/4 dt 23.01.2015,urdher nr 509/1 dt 20.01.2015,fat nr 7,8 dt 20.02.2015,seri 119811952,119813719,fh nr 11 dt 20.02.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JUPITER GROUP Tirane 11,333 2015-03-25 2015-03-26 87100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S kartvizita,up nr 1308 dt 16.02.2015,njofti fit dt 19.02.2015,fat nr 4557 dt 23.02.2015,seri 17840896,fh nr 11 dt 23.02.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALTIN BEHLULI Tirane 6,120 2015-03-18 2015-03-18 88100400012015 Kancelari 602-M.ZH.E.T.S kartvizita,up nr 1344 dt 17.02.2015,ftese per oferte dt 18.02.2015,njoftim fit dt 18.02.2015,fat nr 3 dt 19.02.2015,seri 1976403,fh nr 10 dt 19.02.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PROMO PRINT Tirane 5,274 2015-02-12 2015-02-13 53100400012015 Kancelari 602-M.E.I blerje kartvizita,up nr 374 dt 15.01.2015,ftese per oferte dt 16.01.2015,njoftim fit 16.01.2015,fat nr 7 dt 20.01.2015,seri 14722697,fh nr 1 dt 20.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave