Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,433,113.00 52 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,144 2017-11-02 2017-11-03 67710040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1004001-600-Pagat m-tetor 2017 ,nr Punonjesve me kontr plan 13 fakti 11,VKM nr 23, 526, 7 dt 20.1.16, 20.7.16, 11.1.17, liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,844 2017-11-02 2017-11-03 67810040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1004001 MZHETTS 600, paga tetor 2017 nr punonjes plan fakt13/11 me kontrat vkm nr 07 dt 11.01.2017listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,145 2017-10-03 2017-10-04 64110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 13/11 me kontrate sipas vkm nr 23 dt 20.01.2016 dhe nr 07 dt 11.01.2017 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,844 2017-10-03 2017-10-04 64210040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 13/11 me kontrate sipas vkm nr 23 dt 20.01.2016 dhe nr 07 dt 11.01.2017 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,844 2017-09-04 2017-09-05 54010040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13,VKM NR 7 DT 11.01.2017,Liste-pagese dt 4.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 29,649 2017-08-10 2017-08-14 47310040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 13/13 me kontrat listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,844 2017-08-01 2017-08-02 462110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,572 2017-08-01 2017-08-02 464110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 13/13 me kontrat listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 30,108 2017-08-01 2017-08-02 465110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 13/13 me kontrat listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,572 2017-07-03 2017-07-04 41610040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 13/13 me kontrate listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 48,672 2017-07-03 2017-07-04 41510040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 13/13 me kontrate listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 31,906 2017-06-01 2017-06-02 32310040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,573 2017-06-01 2017-06-02 322410040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,844 2017-06-01 2017-06-02 320110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 48,672 2017-05-02 2017-05-03 23110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE13/13 ME KONTARTE LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,694 2017-04-03 2017-04-04 15410040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes me kontrate13/13 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 284,232 2017-04-03 2017-04-04 15110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes me kontrate13/13 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 70,396 2017-04-03 2017-04-04 15210040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes me kontrate13/13 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 237,157 2017-03-01 2017-03-02 10210040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga shkurt 2017 nr punonjes me kontrte nr 12/12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 63,138 2017-02-01 2017-02-03 4110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m- janar 2017 ,nr Punonjesve me kontrate nr 8/7 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 39,604 2017-01-05 2017-01-06 810040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-dhjetor 2016,nr Punonjesve me kontrate,plan 7 fakti 7,liste-pagese dt 05.01.2017,VKM NR 23 DT 20.01.2016,NR 526 DT 20.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,227,132 2017-01-05 2017-01-06 710040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-dhjetor 2016,nr Punonjesve me kontrate,plan 7 fakti 7,liste-pagese dt 05.01.2017,VKM NR 23 DT 20.01.2016,NR 526 DT 20.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 40,140 2016-11-01 2016-11-01 56710040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat tetor 2016,nr i punonjesve plan7/7 me kontrate vk m 589 dt 17.07.2013bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 20,890 2016-10-03 2016-10-04 48810040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat shtator 2016,nr i punonjesve me kontrate 7/7
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 52,530 2016-10-03 2016-10-04 49810040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat shtator 2016,nr i punonjesve me kontrate 7/7 vkm 610 dt 24.07.2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 6,208 2016-09-28 2016-09-28 48010040012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 602-M.ZH.E.T.S page per punj.me kontrate ,diference e m-gusht 16,,nr punj plan 7 fakt 7, listepagese gusht 2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 40,140 2016-09-02 2016-09-02 43910040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat pnj.me kontrate,gusht 2016,nr i punonjesve plan 7/ fakt 7 bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM nr 23 dt 20.01.2016,nr 526 dt 20.07.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 99,288 2016-09-02 2016-09-02 44010040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat pnj.me kontrate,gusht 2016,nr i punonjesve plan 7/ fakt 7 bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM nr 23 dt 20.01.2016,nr 526 dt 20.07.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 37,024 2016-09-02 2016-09-02 43810040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600- M.ZH.E.T.S pagat pnj.me kontrate,gusht 2016,nr i punonjesve plan 7/ fakt 7 bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM nr 23 dt 20.01.2016,nr 526 dt 20.07.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 37,024 2016-08-01 2016-08-02 34110040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016, nr i punonjesve me kontrate plan 6/ fakt 6, bordero bashkangjitur, KORRIK 2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 40,140 2016-08-01 2016-08-02 34310040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016, nr i punonjesve me kontrate plan 6/ fakt 6, bordero bashkangjitur, KORRIK 2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 25,856 2016-04-01 2016-04-01 14010040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600- M.ZH.E.T.S pagat mars me kontrate 2015,nr i punonjesve plan4/fakt4, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,971 2016-03-01 2016-03-02 8410040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat me kontrate shkurt 2015,nr i punonjesve plan6/fakt6, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 25,856 2016-03-01 2016-03-02 8210040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600- M.ZH.E.T.S pagat me kontrate shkurt 2015,nr i punonjesve plan6/fakt6, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 19,916 2016-02-16 2016-02-16 6810040012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600-M.ZH.E.T.S paga me kontrate,bordero dt 29.01.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 28,994 2016-01-07 2016-01-07 1010040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat dhjetor 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 25,856 2015-12-01 2015-12-02 571100400012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S pagat nentor 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,644 2015-11-02 2015-11-03 508100400012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600-M.ZH.E.T.S pagat tetor 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 25,856 2015-11-02 2015-11-02 506100400012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600-M.ZH.E.T.S pagat punonjese me kontrate tetor 2015,bordero bashkongjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 25,856 2015-10-01 2015-10-02 442100400012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 600-M.ZH.E.T.S pagat me kontrate shtator 2015,nr i punonjesve plan129/123
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave