Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,896,880.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,444,257 2017-06-01 2017-06-02 31410040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt 164/1331 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 541,583 2016-06-01 2016-06-02 26610040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat maj 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 130, bordero bashkangjitur maj 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,309,510 2016-05-03 2016-05-03 21110040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat prill 2015,nr i punonjesve plan149 / fakt123, bordero bashkangjitur prill 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 350,332 2016-02-02 2016-02-03 3910040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat janar 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 108,675 2016-01-07 2016-01-07 610040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera 600- M.ZH.E.T.S pagat dhjetor 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 405,920 2016-01-07 2016-01-07 810040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat dhjetor 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 350,332 2015-12-01 2015-12-02 567100400012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S pagat nentor 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 361,036 2015-04-01 2015-04-01 113100400012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat mars 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,348,671 2015-03-02 2015-03-02 60100400012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 350,000 2015-03-02 2015-03-02 63100400012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 163,286 2015-01-05 2015-01-05 2100400012014 Shtesa page te tjera 600-pagat dhjetor 2014,nr i punonjesve plan117/113
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 163,278 2015-01-05 2015-01-05 1100400012014 Shtesa page te tjera 600-pagat dhjetor 2014,nr i punonjesve plan117/113
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave