Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 16,480,650.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 244,299 2017-11-02 2017-11-03 67610040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001-600-Pagat m-tetor 2017 ,nr Punonjesve me kontr plan 13 fakti 11,VKM nr 23, 526, 7 dt 20.1.16, 20.7.16, 11.1.17, liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 243,459 2017-10-03 2017-10-04 64010040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 13/11 me kontrate sipas vkm nr 23 dt 20.01.2016 dhe nr 07 dt 11.01.2017 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,365,061 2017-09-04 2017-09-05 54610040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt 164/ 132 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagesedt 04.09.2017,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,752,312 2017-08-01 2017-08-02 469110040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,378,732 2017-08-01 2017-08-02 459110040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,383,567 2017-07-03 2017-07-04 410110040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,294,658 2017-02-01 2017-02-02 3410040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001-600-Pagat m- janar 2017 ,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,267,108 2017-02-01 2017-02-02 3710040012017 Shtese page per pune jashte orarit 1004001-600-Pagat m- janar 2017 ,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,280,973 2016-12-01 2016-12-02 62810040012016 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat nentor 2016 nr i punonjesve plan151/124 , bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,276,451 2016-11-01 2016-11-01 57110040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat tetor 2016,nr i punonjesve plan 151/124 bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,140,968 2016-09-02 2016-09-02 44510040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat gusht 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 119, bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM 589 DT 17.07.13,VKM610 DT 24.07.2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 96,123 2016-09-02 2016-09-02 44110040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat pnj.me kontrate,gusht 2016,nr i punonjesve plan 7/ fakt 7 bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM nr 23 dt 20.01.2016,nr 526 dt 20.07.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,257,149 2016-08-01 2016-08-02 34010040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 127, bordero bashkangjitur, KORRIK 2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,675 2016-08-01 2016-08-02 39510040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016, nr i punonjesve me kontrate plan 6/ fakt 6, bordero bashkangjitur, KORRIK 2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,221,772 2016-08-01 2016-08-02 34410040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 127, bordero bashkangjitur, KORRIK 2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,224,668 2016-07-01 2016-07-01 34010040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat qershor 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 131, bordero bashkangjitur qershor2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,675 2016-06-01 2016-06-02 26810040012015 Shtese page per pune jashte orarit 600- M.ZH.E.T.S pagat maj 2016,nr i punonjesve me kontrate plan 6 / fakt 6, bordero bashkangjitur maj 2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave