Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 25,770,542.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,059,536 2017-11-02 2017-11-03 67010040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga tetor 2017 nr punonjes plan fakt 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 270,635 2017-11-02 2017-11-03 67310040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga tetor 2017 nr punonjes plan fakt 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,786,739 2017-09-04 2017-09-05 53910040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt 164/ 132 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagesedt 04.09.2017,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,149,393 2017-06-01 2017-06-02 31510040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt 164/1331 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 654,618 2017-04-03 2017-04-04 14410040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes 151 128 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 517,279 2016-12-01 2016-12-02 62310040012016 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat nentor 2016 nr i punonjesve plan151/124 , bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,174,706 2016-10-03 2016-10-03 49410040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagatshtator 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 122, bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM 589 DT 17.07.13,VKM610 DT 24.07.2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 435,109 2016-10-03 2016-10-03 49210040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat shtator 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 122, bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,173,702 2016-09-02 2016-09-02 44310040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat gusht 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 119, bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM 589 DT 17.07.13,VKM610 DT 24.07.2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 439,924 2016-09-02 2016-09-02 44710040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat gusht 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 119, bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM 589 DT 17.07.13,VKM610 DT 24.07.2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,382,327 2016-08-01 2016-08-02 39810040012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 127, bordero bashkangjitur,VKM 463 DT 16.06.2011
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,910,182 2016-07-01 2016-07-01 34510040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera paga me kontrate 600- M.ZH.E.T.S pagat qershor 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 131, punonjes me kontrate plan 6/ fakt 6 bordero bashkangjitur qershor 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,473,565 2016-07-01 2016-07-01 33610040012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat qershor 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 131, bordero bashkangjitur qershor2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,835,992 2016-06-01 2016-06-02 26510040012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat maj 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 130, bordero bashkangjitur maj 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,508,817 2016-05-03 2016-05-03 213100400120151 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat prill 2015,nr i punonjesve plan149 / fakt123, bordero bashkangjitur prill 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,523,942 2015-06-01 2015-06-01 224100400012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S pagat maj 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,474,076 2015-03-02 2015-03-02 61100400012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan117/108
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave