Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 37,936,591.00 32 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 6,718 2017-09-04 2017-09-05 54110040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13,VKM NR 7 DT 11.01.2017,Liste-pagese dt 4.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,489,321 2017-09-04 2017-09-05 54410040012017 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt 164/ 132 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagesedt 04.09.2017,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 31,354 2017-09-04 2017-09-05 53810040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13,VKM NR 7 DT 11.01.2017,Liste-pagese dt 4.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,434,314 2017-07-03 2017-07-04 40710040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 272,990 2017-06-01 2017-06-02 321110040012017 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt me kontrate nr 13/13
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 278,217 2017-05-02 2017-05-03 22810040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE13/13 ME KONTARTE LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,573 2017-05-02 2017-05-03 23010040012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE13/13 ME KONTARTE LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,554,923 2017-04-03 2017-04-04 14510040012017 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes 151 128 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,305,532 2017-03-01 2017-03-02 9510040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga shkurt 2017 nr punonjes 151/126
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,257,037 2017-03-01 2017-03-02 9610040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga shkurt 2017 nr punonjes 151/126
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 128,874 2017-02-01 2017-02-02 3510040012017 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m- janar 2017 ,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,237,264 2017-01-05 2017-01-06 210040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-dhjetor 2016,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese dt 05.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,252,333 2017-01-05 2017-01-06 510040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-dhjetor 2016,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese dt 05.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,190,425 2017-01-05 2017-01-06 610040012017 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-dhjetor 2016,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese dt 05.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,259,403 2016-12-01 2016-12-02 6291004001 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat nentor 2016 nr i punonjesve plan151/124 , bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 103,036 2016-12-01 2016-12-02 62510040012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat nentor 2016 nr i punonjesve me kontrate 7/7, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,369,315 2016-11-01 2016-11-01 56410040012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat tetor 2016,nr i punonjesve plan 151/124 bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,457,471 2016-10-03 2016-10-03 49010040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat shtator 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 122, bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,497,416 2016-06-01 2016-06-02 26410040012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat maj 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 130, bordero bashkangjitur maj 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,179,423 2016-06-01 2016-06-02 26210040012015 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat maj 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 130, bordero bashkangjitur maj 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,178,980 2016-05-03 2016-05-03 21010040012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat prill 2015,nr i punonjesve plan149 / fakt123, bordero bashkangjitur prill 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,187,857 2016-04-01 2016-04-01 14610040012015 Paga baze - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat mars 2015,nr i punonjesve plan149/fakt123, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 25,856 2016-02-10 2016-02-11 3410040012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S paga punonjes me kontrate ,bordero bashkangjitur,pla3/fakt 3,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,242,236 2016-01-07 2016-01-07 410040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat dhjetor 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,791,156 2015-06-01 2015-06-01 219100400012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S pagat maj 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,119,684 2015-06-01 2015-06-01 220100400012015 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S pagat maj 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 16,967 2015-06-01 2015-06-01 226100400012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-M.ZH.E.T.S pagat maj 2015 me kontrate,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,023,204 2015-05-04 2015-05-05 16110040012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - M.ZH.E.T.S PAGE BORDERO PL 117,107
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 2,489,831 2015-04-01 2015-04-01 110100400012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat mars 2015,nr i punonjesve plan117/1110
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,128,469 2015-03-02 2015-03-02 64100400012015 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 42,855 2015-02-02 2015-02-02 38100400012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat janar 2015,nr i punonjesve plan117/113
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 356,557 2015-02-02 2015-02-02 35100400012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600-pagat janar 2015,nr i punonjesve plan117/113
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave