Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 93,580,665.00 186 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimev Tirane 24,000 2017-11-20 2017-11-21 68810040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik sigurim vullnetar udhezim 31 dt 29.12.2014 vkm nr 77 dt 28.01.2015 listpagese tetor 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 137,035 2017-11-02 2017-11-03 67110040012017 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga tetor 2017 nr punonjes plan fakt 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,201,770 2017-11-02 2017-11-03 67410040012017 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga tetor 2017 nr punonjes 167/ 132 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 24,000 2017-10-17 2017-10-18 65710040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik sigurim vullnetar udhezim 31 dt 29.12.2014 vkm nr 77 dt 28.01.2015 listpagese shtator 2017 shkres vonese ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,246,360 2017-10-03 2017-10-04 63510040012017 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 164/136 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,679,260 2017-10-03 2017-10-04 63810040012017 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 164/136 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,290 2017-10-03 2017-10-04 64910040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS liktel ft 216997356 dt 01.09.2017 ur 6342 dt 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,522 2017-10-03 2017-10-04 63910040012017 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 164/136 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 24,000 2017-09-18 2017-09-19 61310040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik sigurim vullnetar udhezim 31 dt 29.12.2014 vkm nr 77 dt 28.01.2015 listpagese gusht 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,615 2017-09-04 2017-09-05 54710040012017 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt 164/ 132 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagesedt 04.09.2017,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 654,373 2017-09-04 2017-09-05 54210040012017 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt 164/ 132 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagesedt 04.09.2017,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,200 2017-08-23 2017-08-25 51810040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft dt 01.08.2017 ft nr 216972666 ue 19.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 25,000 2017-08-17 2017-08-18 50210040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lsigurim vullnetear udhez 31 dt 29.12.20014 vkm 77 dt 28.01.20015 litpagese korrik 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 53,288 2017-08-09 2017-08-10 47210040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 nr punonjes164/132 listpagese korrik 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 28,718 2017-08-09 2017-08-10 47110040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 nr punonjes164/132 listpagese korrik 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 241,478 2017-08-01 2017-08-02 463110040012017 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 13/13 me kontrat listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 591,670 2017-08-01 2017-08-02 458110040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,274,709 2017-08-01 2017-08-02 468110040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 137,035 2017-08-01 2017-08-02 460110040012017 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 25,000 2017-07-18 2017-07-19 44910040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik sigurim vullnetar udhezim 31 dt 29.12.2014 vkm nr 77 dt 28.01.2015 listpagese qershor 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,710,246 2017-07-03 2017-07-04 408110040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 136,603 2017-07-03 2017-07-04 41210040012017 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 653,842 2017-07-03 2017-07-04 409110040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,102,062 2017-07-03 2017-07-04 40610040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,844 2017-07-03 2017-07-04 41410040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 13/13 me kontrate listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,200 2017-06-22 2017-06-23 39910040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft 216923244 dt 01.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 25,000 2017-06-15 2017-06-16 36310040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS LIKUJ SIGURIM VULLNETAR UDHEZ NR 31 DT 29.12.2014 VKM 77 DT 28.01.2015 LISTPAGESE MAJ 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 658,032 2017-06-01 2017-06-02 31710040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt 164/1331 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 137,441 2017-06-01 2017-06-02 31810040012017 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt 164/1331 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,704,554 2017-06-01 2017-06-02 31610040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt 164/1331 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,200 2017-05-26 2017-05-29 30210040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS li ktel ft dt 01.05.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017 ft nr 21285822505
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 37,000 2017-05-16 2017-05-17 25410040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik sigurim vullnetar udhezim 31 dt 29.12.2014 vkm nr 77 dt 28.01.2015 listpagese PRILL 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,377,569 2017-05-02 2017-05-03 226110040012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE 151/ 130 LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,673,798 2017-05-02 2017-05-03 222110040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE 151/ 130 LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,523 2017-05-02 2017-05-03 225110040012017 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE 151/ 130 LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 70,435 2017-05-02 2017-05-03 229110040012017 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE13/13 ME KONTARTE LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,400 2017-04-21 2017-04-24 18510040012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 208244334 dt 02.04.2017 ur nr 1057 dt 07.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA ADMINISTRUESE E FONDIT TE PENSI Tirane 30,000 2017-04-19 2017-04-20 17510040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik sigurim vullnetar udhezim 31 dt 29.12.2014 vkm nr 77 dt 28.01.2015 listpagese mars 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,361,237 2017-04-03 2017-04-04 14710040012017 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes 151 128 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,407 2017-03-20 2017-03-21 9710040012017 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga shkurt 2017 pl fakt 151 126 listpagese
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave