Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 471,626.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUPPORT - 07 SH.P.K Tirane 24,960 2016-12-13 2016-12-13 66310040012016 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 1004001 M.ZH.E.T.S shpenzim bl pompe zhytese up nr 8923 dt 08.11.2016 pv dt 07.11.2016 ur nr 8923/1 dt 10.11.2016 ft nr 33 se 33236234 fh nr 13
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Marjana Beaj Tirane 180,000 2016-09-28 2016-09-28 48210040012016 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231-M.ZH.E.T.S blerje vegla puneu-p nr 6116 dt 27.07.16,ft.oft 28.07.16,nj.fit dt 01.08.16,p.verb nr 1,2 dt 1,2,08.16, , ft nr 75, seri nr 22049776 dt 04.09.16,f.hyrje ,dt 15.08.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JUPITER GROUP Tirane 266,666 2015-12-07 2015-12-09 576100400012015 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231-M.ZH.E.T.S pajisje kompjuterike,up nr 6098/1 dt 07.09.2015,njoftim fit dt 08.09.2015,fat nr 5043 dt 09.09.2015,seri 20636025,fh nr 7 dt 09.09.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave