Pagesa tė Thesarit 2015-2017-
Notice: Undefined index: name in /home/spending/application/views/scripts/treasuryservice/list.phtml on line 196
(Mbi 1,178,215 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,777,850,293,228.00 1,178,215 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 136,679 2019-09-04 2019-09-06 63821020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
ALUIZNI - Drejtoria Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 403,130 2019-09-04 2019-09-06 8010141222019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1014122 Aluizni Berat pagese pagat punonjesish me kontrate gusht 2019 listpagesa, bordero
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,957 2019-09-04 2019-09-06 64121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Dega Rajonale e Inspektoriatit Shteteror te Mjedisit, Pyjeve dhe Ujerave Berat (0202) "BERNET" SH.P.K. Berat 3,000 2019-09-04 2019-09-06 14110260622019 Sherbime telefonike Insp Mjedisit,Pyjeve 1026062 , sherbim telefoni up nr 5 dt 25.02.2019, procesverbal nr 5 dt 26.02.2019, ftsh nr 137 dt 27.08.2019 seria 75314711 kontrata dt 26.02.2019
Shk. Pr "Stiliano Bandilli" Berat (0202) ANBIM Berat 121,321 2019-09-04 2019-09-06 9910102422019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1010242 Shkolla Stiliano Bandilli Berat blerje materiale pastrimi up nr 16 dt 26.08.2019 ftese dt 26.08.2019 njoftim fitues, ft 6 dt 02.09.2019 seri 81237006 fh 12 dt 02.09.2019 pr verbal marrjes ne dorezim 02.09.2019
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,165 2019-09-04 2019-09-06 64221020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Dogana Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 5,365 2019-09-04 2019-09-06 10910100892019 Posta dhe sherbimi korrier 1010089 dogana berat pagese fatura 539 dt 30.08.2019 seria 67979580 sherbim postar
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 342,058 2019-09-04 2019-09-06 63921020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Dega e Thesarit Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 1,540 2019-09-04 2019-09-06 7210100022019 Posta dhe sherbimi korrier 1010002 Dega e Thesarit Berat pagese fature poste nr 557 dt 30.08.2019 seri 67980353 kontrata nr 241 dt 27.02.2019
Dega Rajonale e Inspektoriatit Shteteror te Mjedisit, Pyjeve dhe Ujerave Berat (0202) A&T Berat 73,466 2019-09-04 2019-09-06 13910260622019 Karburant dhe vaj Insp Mjedisit,Pyjeve 1026062 , kontrate nr 559 dt 18.04.2019, up nr 6 dt 009.04.2019 ftes oferte nr 6 dt 11.04.2019, klasifikimi perfundimtar, njoftim fituesi , formular isg kontrates seri 056331 ftsh nr 811 dt 02.09.2019 seri 78526811 fh 7
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 38,957 2019-09-04 2019-09-06 64021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Qendra e Zhvillimit Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 54,000 2019-09-04 2019-09-06 11421020192019 Sherbime te tjera 2102019 qendra e zhvillimit berat pagese kuotata e femijeve maj dhe qershor 2019 urdheri 03.09.2019 listepagesa
Prokuroria e rrethit Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 7,725 2019-09-04 2019-09-06 15110280032019 Posta dhe sherbimi korrier Prokuroria 1028003, shpenzime postare fat nr 568 dt 30.08.2019 seri 67980365 kontrate sektoriale
Qendra e Zhvillimit Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 20,669 2019-09-04 2019-09-06 11321020192019 Uje 2102019 qendra e zhvillimit berat pagese kontrata 3138001 fatura 203263925 date 31.07.2019 uje
Qendra e Zhvillimit Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 54 2019-09-04 2019-09-06 11521020192019 Sherbimet bankare 2102019 qendra e zhvillimit berat pagese komision bankar per terheqje me cek
Drejtoria Vendore e Policise Berat (0202) FIQIRI MUCOGLLAVA Berat 19,590 2019-09-04 2019-09-06 39910160232019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1016023 Policia Berat materiale per pastrim detergjent, up nr 54 dt 05.08.2019, formulari nr 5 dt 06.08.2019, seri 61931246 nr 246 dt 06.08.2019, fh nr 35 dt 06.08.2019, prverbal 01,02 dt 06.08.2019
Drejtoria Rajonale e Monumenteve te Kultures Berat (0202) EUROFORM Berat 592,500 2019-09-04 2019-09-06 16610120022019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1012002 drejt. kultures kombetare berat pagese urdher prokurimi 24 dt 13.06.2019 ftesa per oferte 13.06.2019 fatura 119 dt 16.08.2019 flete hyrja 23 dt 16.08.2019 pmd 16.08.2019 blerje biletash elektronike
Dega Rajonale e Inspektoriatit Shteteror te Mjedisit, Pyjeve dhe Ujerave Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 6,485 2019-09-04 2019-09-06 14010260622019 Posta dhe sherbimi korrier Insp Mjedisit,Pyjeve 1026062 , shpenzime postare ft nr 542 dt 31.08.2019 seri 679795583 kontrata sektoriale nr 7
Sp. Berati (0202) HEALTH & LIGHT Berat 192,750 2019-09-04 2019-09-06 58310130642019 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1013064 Spitali 1013064,kontrate nr 2618 dt 30.06.2019 fat nr 281 dt 31.08.2019 mirmbajtje skaneri, seri 78237282 situacioni, tender Ministria e Shendetesise
Bashkia Bulqize (0603) POSTA SHQIPTARE SH.A Bulqize 31,539 2019-09-04 2019-09-06 50521030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga aparati muaji Gusht 2019.
Sp. Bulqize (0603) EGLAND(J96829419D) Bulqize 946,800 2019-09-04 2019-09-06 19310130652019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Spitali Bulqize (1013065) likujdim furnitorin EGLAND per PO st. nr.5334, Up. nr.12 dt.19.08.2019, fat nr.64 dt.02.09,.2019, seri nr.77642494, fh nr.15 dt.02.09.2019, PVMD dt.02.09.2019..
Zyra Arsimore Bulqizė (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 195,457 2019-09-03 2019-09-06 8210110902019 Paga baze - Paga e grupit - Shtesė kualifikimi pėr punonjėsit mėsimorė tė arsimit para-universitar - Shtese page per vjetersi ne pune Zyra Arsimore Bulqize (1011090) Likujdim paga Gusht 2019 ZA.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 223,276 2019-09-04 2019-09-06 49021030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Pl. Urb. Vendor.
Zyra Arsimore Bulqizė (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 15,136,004 2019-09-04 2019-09-06 8310110902019 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Zyra Arsimore Bulqize (1011090) Likujdim paga Gusht 2019 AB.
Drejtoria e shendetit publik Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 713,362 2019-09-04 2019-09-06 5810130252019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Drejtoria Shėndetit Publik (1013025) likujdim paga Gusht 2019.
Zyra Punesimit Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 205,043 2019-09-03 2019-09-06 1710101842019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Zyra e Punesimit Bulqize (1010184) likujdim paga Gusht 2019.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 230,945 2019-09-04 2019-09-06 49121030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Zhvillimi i Turizmit.
Sp. Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 4,910,925 2019-09-03 2019-09-06 19210130652019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per largesi nga qendra e banimit - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Spitali Bulqize(1013065) likujdim paga muaji Gusht 2019.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 4,222,012 2019-09-04 2019-09-06 48921030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Aparati.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 2,996,494 2019-09-04 2019-09-06 50421030012019 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Arsimi Gusht 2019.
Zyra Arsimore Bulqizė (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 3,945,619 2019-09-04 2019-09-06 8410110902019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Zyra Arsimore Bulqize (1011090) Likujdim paga Gusht 2019 AM.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 86,093 2019-09-04 2019-09-06 49821030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga muaji Gusht 2019 per QKB.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 78,438 2019-09-04 2019-09-06 50021030012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Bordi i kullimit.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 626,985 2019-09-04 2019-09-06 50221030012019 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 M.Z.SH.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 327,139 2019-09-04 2019-09-06 50321030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 DSHP.
Bashkia Bulqize (0603) FED.SIND.ARSIM.&SHKENC.SHQIP.(F.S.A.SH.) Bulqize 4,900 2019-09-04 2019-09-06 51021030012019 Paga baze Bashkia Bulqize (2103001) likujdim kuotizacion sindikate Gusht 2019.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 174,455 2019-09-04 2019-09-06 49421030012019 Paga baze Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Sherb. policor.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 777,568 2019-09-04 2019-09-06 49621030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Cerdhe + Perkujdesi social.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 281,937 2019-09-04 2019-09-06 49921030012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga muaji Gusht 2019 gjendja civile.
Bashkia Bulqize (0603) RAIFFEISEN BANK SH.A Bulqize 417,921 2019-09-04 2019-09-06 50121030012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Bulqize (2103001) likujdim paga Gusht 2019 Rruget Rurale.
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave

Notice: Undefined index: inst_code in /home/spending/application/controllers/TreasuryserviceController.php on line 419