Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ZYBERSHEHU 1,061,913.00 52 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-12-15 2014-12-15 67521290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-12-15 2014-12-15 67321290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-12-15 2014-12-15 67421290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 56621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 56921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 56821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 56721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51521290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51421290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46121290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46221290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46321290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46421290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 41621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 41921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 41721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 41821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-07-11 2014-07-14 36121290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-07-11 2014-07-14 36021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-07-11 2014-07-14 36221290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-07-11 2014-07-14 35921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-06-17 2014-06-18 30821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-06-17 2014-06-18 31021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-06-17 2014-06-18 30921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-06-17 2014-06-18 31121290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 551,913 2014-05-22 2014-05-23 25321290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik shpenzime vend permbarimi Gjergji Furrxhi shkresa nr.359 dt.06.05.2014
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-05-21 2014-05-22 25521290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-05-21 2014-05-22 25721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-05-21 2014-05-22 25421290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-05-21 2014-05-22 25621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 19821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu, sipas shkreses nr.32/2, Dt:27.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 19721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano, sipas shkreses nr.86/2, Dt:20.07.2012; Shkres. Nr.474,dt:31.10.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 20021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Ermira Prifti, sipas shkreses nr.19/9: 19/10, Dt:17.06.2013, Nr.564, dt:24.06.2013
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 19621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Mellani Sema, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012; Shkres. Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 19921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Avdyl Cani, sipas shkreses nr.22/3, Dt:12.06.2012, Nr.5/6, dt:05.06.2012
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-03-28 2014-03-31 14621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Arjan Hasanlliu
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-03-28 2014-03-31 14521290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Gjergji Jano
Bashkia Lushnje (0922) ZYBER SHEHU Lushnje 10,000 2014-03-28 2014-03-31 14721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Avdyl Cani
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave