Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SPEEDSOLUTION 790,000.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 200,000 2014-12-15 2014-12-17 67821290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lu lik shpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 200,000 2014-11-13 2014-11-13 57221290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lu lik shpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 300,000 2014-10-23 2014-10-24 52021290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lu lik shpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46721290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lu lik shpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 42221290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lu lik shpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-07-11 2014-07-14 36521290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lu likshpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-06-17 2014-06-18 31321290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara Bashkia lu likshpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-05-21 2014-05-23 25921290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara Bashkia lu likshpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 20221290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara Bashkia lu likshpenzime vend permbarimi per Edison Kollcinaku shkresa nr.19/1 dt.05.11.2013
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-03-28 2014-03-31 15021290012014 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Edison Kollcinaku
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-02-18 2014-02-19 7621290012014 Unspecified Bashkia lu lik vendim gjyqesor per Edison Kollcinaku
Bashkia Lushnje (0922) SPEED SOLUTION Lushnje 10,000 2014-01-22 2014-01-27 2721290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik .vendim gjyqesor per Edison Kollcinaku
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave