Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SHERBIMIPERMBARIMORZIG 120,000.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-12-02 2014-12-03 60421290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lu lik ndales nentor 2014 shpenzime gjyqesore per Blerim Rrrapush Ēela shkresa nr.2433-12 dt.8.04.2013 vendimi nr.69 dt.25.01.2012 dt.14.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-11-03 2014-11-04 55321290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lu lik ndales tetor 2014 shpenzime gjyqesore per Blerim Rrrapush Ēela shkresa nr.2433-12 dt.8.04.2013 vendimi nr.69 dt.25.01.2012 dt.14.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-10-02 2014-10-03 50121290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lu lik ndales shtator 2014 shpenzime gjyqesore per Blerim Rrrapush Ēela shkresa nr.2433-12 dt.8.04.2013 vendimi nr.69 dt.25.01.2012 dt.14.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-09-02 2014-09-03 44921290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lu lik ndales gusht 2014 shpenzime gjyqesore per Blerim Rrrapush Ēela shkresa nr.2433-12 dt.8.04.2013 vendimi nr.69 dt.25.01.2012 dt.14.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-08-04 2014-08-05 40521290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lushnje ndales nga paga e korrik 2014 Blerim Rrapush Cela me shkrese nr.2433-12 dt.08.04.2013me vendim gjykate Lushnje nr.69 dt.25.01.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-07-01 2014-07-03 34721290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lushnje ndales nga paga e qershor 2014 Blerim Rrapush Cela me shkrese nr.2433-12 dt.08.04.2013me vendim gjykate Lushnje nr.69 dt.25.01.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-06-03 2014-06-05 29621290012014 Paga baze 2129001Bashkia Lushnje ndales nga paga e maj 2014 Blerim Rrapush Cela me shkrese nr.2433-12 dt.08.04.2013me vendim gjykate Lushnje nr.69 dt.25.01.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-05-02 2014-05-05 22221290012014 Paga baze Bashkia Lushnje ndales nga paga e prill 2014 Blerim Rrapush Cela me shkrese nr.2433-12 dt.08.04.2013me vendim gjykate Lushnje nr.69 dt.25.01.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-04-02 2014-04-03 17421290012014 Paga baze Bashkia Lushnje ndales nga paga e mars 2014 Blerim Rrapush Cela me shkrese nr.2433-12 dt.08.04.2013me vendim gjykate Lushnje nr.69 dt.25.01.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-03-11 2014-03-12 12921290012014 Unspecified Bashkia Lushnje ndales nga paga e shkurtit 2014 Blerim Rrapush Cela me shkrese nr.2433-12 dt.08.04.2013me vendim gjykate Lushnje nr.69 dt.25.01.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-02-06 2014-02-06 4721290012014 Unspecified Bashkia Lushnje ndales nga paga e Blerim Rrapush Cela
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 10,000 2014-02-06 2014-02-06 47/21290012014 Unspecified Bashkia Lushnje ndales nga paga e Shahin toromeni
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave