Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SARAĒI-CO 12,055,539.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 700,000 2014-12-12 2014-12-16 66521290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje sherbim gjelberim pjesor mars 2014 fat 89448531 dt,31.03.2014
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 655,025 2014-11-18 2014-11-19 59221290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje sherbim gjelberim pjesor mars 2014 fat 89448531 dt,31.03.2014
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 687,460 2014-10-23 2014-10-24 53721290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje sherbim gjelberim lik.perfundimtar shkurt 2014 pjesor mars 2014 fat 89448531 dt,31.03.2014
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 1,504,202 2014-09-23 2014-09-24 49421290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje SHerbim gjelberimi perfundimtare janar 2014,pjesore shkurt 2014 fat.89448530 dt.28.02.2014
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 500,000 2014-09-16 2014-09-17 45921290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje sherbim gjelberim pjesor janar 2014 fat 89448529 dt. 31.01.2014
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 800,000 2014-08-13 2014-08-14 41521290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje sherbim gjelberim mars 2013,sherbim gjelberim janar 2014 lik.fatura 3205 dt.09.06.2014 situacion janar 2014 per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 500,000 2014-07-14 2014-07-14 38021290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje sherbimi gjelberimi lik.mars 2013 fat.89448519 dt.31.03.2013
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 1,000,000 2014-06-25 2014-06-26 33021290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia lushnje sherbimi gjelberimit lik.perf.,shkurt 2013,pjesore mars 2013 kontr.3205 dt.04.08.2010 fat.89448519
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 500,000 2014-06-09 2014-06-16 29921290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia Lushnje sherbimi gjelberimi lik.shkurt 2013 fat.89448518 dt.28.02.2013
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 1,000,000 2014-05-27 2014-05-28 27521290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia lushnje sherbimi gjelberimit lik.perf.janar shkurt 2013,kontr.nr.3205 dt.04.08.2010
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 500,000 2014-05-07 2014-05-14 23321290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia lushnje lik pjesor janar 2013 per sherbim gjelberimi,fat.89448517 dt.31.01.2013
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 460,000 2014-04-03 2014-04-08 16221290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia lushnje lik.fatura pjeserisht janar 2013 situacion per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 2,645,297 2014-02-17 2014-02-20 8621290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik fatur tetor-nentor-dhjetor 2012 per sherbim gjelberimi
Bashkia Lushnje (0922) SARAĒI-CO Lushnje 603,555 2014-01-22 2014-01-27 3721290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik. fature pjesore sherbim gjelberim tetor 2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave