Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
REZARTISUFI 141,000.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 65521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087385 dt.10.07.2014,urdheri nr.145 dt.27.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 1,000 2014-12-10 2014-12-12 62021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.7087380 dt.10.06.2014,urdheri nr.120 dt.06.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 63421290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087392 dt.17.09.2014,urdheri nr.189 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087388 dt.01.08.2014,urdheri nr.167/1 dt.24.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 1,000 2014-12-11 2014-12-12 65021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087374 dt.30.06.2014,urdheri nr.143 dt.26.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087376 dt.26.05.2014,urdheri nr.101 dt.09.05.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 63821290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087304 dt.22.10.2014,urdheri nr.189/2 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 2,000 2014-12-10 2014-12-12 61421290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.7087371 dt.22.04.2014,urdheri nr.84 dt.04.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 3,000 2014-12-10 2014-12-12 60521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.7087306 dt.06.11.2014,urdheri nr.209 dt.31.10.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 62921290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087390 dt.21.08.2014,urdheri nr.177 dt.11.08.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 3,000 2014-12-11 2014-12-12 62421290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087386 dt.24.07.2014,urdheri nr.163 dt.21.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 65921290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7087303 dt.22.10.2014,urdheri nr.189/1 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 50,000 2014-05-22 2014-05-23 27121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.7087372,dt.22.04.2014,kontr.1482 dt.17.04.2014,urdheri nr.93 dt.15.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 8,000 2014-05-08 2014-05-09 23821290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.7087361,dt.11.01.2014,kontr.378/1 dt.06.02.2014.
Bashkia Lushnje (0922) REZART ISUFI Lushnje 47,000 2013-12-30 2014-01-08 64821290012013 Unspecified BASHKIA LUSHNJE 2129001 SA XHIROJME PER LIK.SHERBIM TELEVIZIV SIPAS FATURAVE DHE DOKUMENTACIONIT PERKATES PRILL,MAJ,TETOR 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave