Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
RAIFFEISENBANKSH.A 39,511,256.00 42 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-12-15 2014-12-16 67721290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 Bashkia Lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 45,000 2014-12-12 2014-12-12 67221290012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LUSHNJE ne favor te Altin Krakulli detyrim qira abjenti
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 54,000 2014-12-12 2014-12-12 66621290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LUSHNJE v.k.m nr. 52 ,nr.53,nr. 54 dt.27.10.2014 shkres.N/Prefektures nr.929/1 dt.07.11.2014sherblim fondi rezerv nxenes exselent Joventina Aleksi,Sara Doko
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,965,030 2014-12-02 2014-12-03 60121290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA nentor 2014 SIPAS LISTES
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 469,000 2014-11-18 2014-11-19 59421290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LUSHNJE v.k.m nr. 52 ,nr.53,nr. 54 dt.27.10.2014 shkres.N/Prefektures nr.929/1 dt.07.11.2014sherblim fondi rezerv nxenes exselent ,ndime e menjehershme
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 57121290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 Bashkia Lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 36,000 2014-11-07 2014-11-10 55421290012014 Shtesa page te tjera - Te tjera shperblime per personelin 2129001 Bashkia Lushnje lik leje pagueshme,shperblim fondi i vecante Idret Merelli tetor 2014 sipas listepageses,urdheri nr.204 dt.23.10.2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 3,027,845 2014-11-03 2014-11-04 55021290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA TETOR 2014 SIPAS LISTES
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 Bashkia Lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 135,000 2014-10-23 2014-10-24 53621290012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 Bashkia Lushnje lik qera ambjenti per moshen e trete detyrim korrik,gusht,shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 3,008,878 2014-10-02 2014-10-03 49821290012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 Bashkia Lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 3,023,007 2014-09-02 2014-09-03 44621290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 42121290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 Bashkia Lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 3,012,923 2014-08-04 2014-08-05 40221290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS LISTEPAGESES korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 90,000 2014-07-14 2014-07-15 38321290012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 Bashkia Lushnje Sa xhirojme per likujd qera ambjenti KONT. NR.580 DT.20.02.2014 Detyrimi per muajin Maj - QERSHOR 2014 ne favor te Altin Krakulli
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-07-11 2014-07-14 36421290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 Bashkia Lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 3,044,638 2014-07-01 2014-07-03 34421290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS LISTEPAGESES qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 135,000 2014-06-17 2014-06-18 32821290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 Bashkia Lushnje lik SHPENZ.SIPAS V.K.B.nr.29 dt.26.05.2014 per perdorim fondi rezerv shkr.502/1 dt.05.06.2014 ne favor te Engjell Zerdelia
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-06-17 2014-06-18 31221290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,872,785 2014-06-03 2014-06-04 29321290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS LISTEPAGESES maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 180,000 2014-05-27 2014-05-28 26521290012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Lushnje 2129001 Sa xhirojme per likujd qera ambjenti sipas kontrates Nr.5016, dt:31.12.2012, Detyrimi per muajin Janar - prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 180,000 2014-05-27 2014-05-28 26421290012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Lushnje 2129001 Sa xhirojme per likujd qera ambjenti sipas kontrates Nr.5016, dt:31.12.2012, Detyrimi per muajin Maj - Gusht 2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-05-22 2014-05-23 25821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela shkresa nr.293(547) dt.09.04.2013,shkresa nr.200/11 dt.29.07.2013,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 150,000 2014-05-02 2014-05-05 22921290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME shpenzime sipas VKB per perd.fondit vecant nr.13 dt.25.03.2014 shkresa N/PREFEKTURES 299/1 dt.01.04.2014ne llog. Elmaz Qerreti
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,859,434 2014-05-02 2014-05-05 21921290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS LISTEPAGESES prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-04-22 2014-04-23 20121290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia lushnje lik shpenzime vend permbarimi per Refit Cela,shkresa nr.2296 dt.05.08.2013.
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,811,639 2014-04-02 2014-04-03 17121290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS LISTEPAGESES mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 21,380 2014-04-02 2014-04-03 17621290012014 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi 2129001 BASHKIA LUSHNJE paaftesi e perkoshme Bektash Krakulli 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-03-28 2014-03-31 14921290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Lu lik vendim gjyqesor per Refit Cela
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 34,020 2014-03-11 2014-03-12 13021290012014 Unspecified 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.LEJE TE PAGUESHME PER PERSONA TE LARGUAR NGA PUNA BEKTASH KRAKULLI DHE ARQILE SHOLLA SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,808,345 2014-03-11 2014-03-11 12521290012014 Unspecified 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAGA SIPAS LISTEPAGESES SHKURT 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 90,000 2014-02-24 2014-02-24 9321290012014 Unspecified Bashkia lushnje sa kalojme per llog Nermin Vokopola qera perfundimtare viti 2011 per ndertesen e kongresit Lushnje
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 120,685 2014-02-20 2014-02-20 11421290012014 Unspecified Bashkia Lushnje leje e pagueshme per largimet nga puna
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 90,000 2014-02-18 2014-02-19 9421290012014 Unspecified Bashkia lushnje sa kalojme per llog Roland Fuga qera perfundimtare viti 2011 per ndertesen e kongresit Lushnje
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-02-18 2014-02-19 7521290012014 Unspecified Bashkia Lu lik vendim gjyqesor per Refit Cela
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,028,876 2014-02-18 2014-02-19 9621290012014 Unspecified Bashkia Lushnje paga shkurt 2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 349,771 2014-02-06 2014-02-06 4921290012014 Unspecified Bashkia Lushnje paga shkurt 2013
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 2,738,394 2014-02-06 2014-02-06 4321290012014 Unspecified Bashkia Lushnje paga janar 2014
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 10,000 2014-01-23 2014-01-27 2621290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik vendim gjyqesor per Refit Cela
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave