Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PROCREDITBANK 4,851,000.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-12-12 2014-12-12 67021290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve nentor 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-11-18 2014-11-19 59021290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-10-23 2014-10-24 53321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-09-16 2014-09-16 48221290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-08-26 2014-08-26 44221290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve KORRIKr 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-07-14 2014-07-15 38221290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-06-23 2014-06-24 33221290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-05-22 2014-05-26 27921290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia lushnje shperblim keshilli bashkiak prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-05-06 2014-05-07 23521290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 346,500 2014-03-28 2014-03-31 16521290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve SHKURT 2014 SIMBAS LISTES
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 693,000 2014-02-18 2014-02-19 8921290012014 Unspecified Bashkia lushnje honorare keshilltaret dhjetor 2013,janar 2014
Bashkia Lushnje (0922) PRO CREDIT BANK Lushnje 693,000 2014-01-22 2014-01-27 3921290012014 Unspecified Bashkia Lu shperblimi i keshilltareve tetor -Nentor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave