Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
POSTASHQIPTARESH.A 242,054,598.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 2,469,000 2014-12-29 2014-12-29 71221290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje sa xhirojme per lik. shperblim PAK sipas listepageses se shperblimeve 2014, VKM nr.861 dt.17.12.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 35,120,670 2014-12-17 2014-12-17 61321290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti nentor,dhjetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 33,785,590 2014-11-18 2014-11-18 58921290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti shtator-tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 210,572 2014-10-24 2014-10-28 54421290012014 Sherbimet bankare 2129001 Bashkia Lushnje komisione per paaftesine paguar ne korrik dhe shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,073,115 2014-10-15 2014-10-16 50821290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,281,200 2014-09-17 2014-09-17 48421290012014. Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti korrikr 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,687,775 2014-07-16 2014-07-16 39121290012014. Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 305,997 2014-07-14 2014-07-15 38521290012014 Posta dhe sherbimi korrier - Sherbimet bankare 2129001 Bashkia Lushnje sherbim postar mars-prill 2014 dhe komisione per paaftesit mars,prill maj 2014,fat.11522608 dt.31.03.2014 dhe fat.11522658 dt. 30.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,674,025 2014-07-14 2014-07-15 35821290012014. Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 220,185 2014-06-23 2014-06-24 33521290012014 Posta dhe sherbimi korrier - Sherbimet bankare Bashkia Lushnje sherbim postar janar-maj 2014 dhe komisione per paaftesine janar-shkurt 2014,fat.11555506,11522558,11522556,11522610,11522608,11522660,11522658,11522712,akt-rakordimi dt.03.03.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,128,375 2014-05-12 2014-05-13 24521290012014 Pagese paaftesie Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,125,975 2014-04-07 2014-04-08 17721290012014 Pagese paaftesie Bashkia Lushnje paaftesi invalidet mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,422,325 2014-03-11 2014-03-11 12421290012014 Unspecified 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME PER LIK.PAAFTESI DHE SHTESE INVALID.MUAJI SHKURT V.K.B. NR.5 DT.25.02.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 236,869 2014-02-18 2014-02-19 9121290012014 Unspecified Bashkia Lushnje lik. fatur poste viti 2012+ viti 2013
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,028,625 2014-02-07 2014-02-10 07.02.2014 Unspecified Bashkia lushnje invalidet janar 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 28,284,300 2014-01-16 2014-01-17 521290012014 Unspecified Bashkia Lushnje invalidet shtator- tetor-nentor-dhjetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave