Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
MARGITTV 58,000.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 63121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497542 dt.03.09.2014,urdheri nr.177 dt.11.08.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 3,000 2014-12-11 2014-12-12 62621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497534 dt.05.08.2014,urdheri nr.163 dt.21.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 63621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497545 dt.15.09.2014,urdheri nr.189 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 1,000 2014-12-10 2014-12-12 62221290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.6497526 dt.11.06.2014,urdheri nr.120 dt.06.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 65721290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497530 dt.16.07.2014,urdheri nr.145 dt.27.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 1,000 2014-12-11 2014-12-12 65221290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497529 dt.29.06.2014,urdheri nr.143 dt.26.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64821290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497535 dt.06.08.2014,urdheri nr.167/1 dt.24.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 3,000 2014-12-10 2014-12-12 60721290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.7377255 dt.10.11.2014,urdheri nr.209 dt.31.10.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64321290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497521 dt.15.05.2014,urdheri nr.101 dt.09.05.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 2,000 2014-12-10 2014-12-12 61621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.6497517 dt.05.04.2014,urdheri nr.84 dt.04.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 66121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.6497550 dt.22.10.2014,urdheri nr.189/1 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 63921290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.7377252 dt.23.10.2014,urdheri nr.189/2 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 14,000 2014-05-22 2014-05-26 27321290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.6497437,dt.27.07.2013,kontr.2103/1 dt.16.07.2013,fat.6497465 dt.15.10.2013,kont.2945/1 dt.14.10.2013,fat.6497453 dt.13.05.2013,kont.785/1 dt.11.03.2013
Bashkia Lushnje (0922) MARGIT TV Lushnje 8,000 2014-05-08 2014-05-09 24021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.6497508,dt.17.02.2014,kontr.378/1 dt.06.02.2014.
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave