Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
LEAL(K64612402E) 42,831,272.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,188,802 2014-12-30 2014-12-31 71621290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia lushnje lik.fatura 02119486 dt.29.12.2014 situacion pjesor qershor per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,221,198 2014-12-30 2014-12-31 71521290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia lushnje lik.fatura 02119485 dt.29.12.2014 situacion perfundimtar maj per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,700,000 2014-12-10 2014-12-12 61321290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia Lu lik.sherbimi pastrimit lik.pjesor muaji maj fat.nr.02119483 dt.09.12.2014,kontr.nr.642 dt.13.02.2012
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,500,000 2014-11-07 2014-11-07 55621290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia lushnje lik.fatura 02119480,02119481 dt.07.11.2014 situacion perfundimtar prill,dhe situacion pjesor maj per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,500,000 2014-10-23 2014-10-23 53921290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia lushnje lik.fatura 02119478 dt.23.10.2014 situacion pjesor per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 5,000,000 2014-09-22 2014-09-23 49321290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 219001 Bashkia Lushnje lik.fatura 02119450 dt.22.09.2014,fat 02119476 dt.22.09.2014 situacion per pastrim qyteti likjd.perf.shkurt,mars ,pjesor prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,500,000 2014-09-16 2014-09-17 45821290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje lik.fatura 02119449 likujd.perfundimtar janar dhe pjesor per shkurtin 2014 per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,000,000 2014-08-19 2014-08-21 44021290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje lik.fatura 02119448 situacion janar 2014 per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,700,000 2014-08-13 2014-08-14 41321290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje lik.fatura 02119448 situacion janar 2014 per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,856,151 2014-07-14 2014-07-14 38121290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje lik.fatura nr.02119426 situacion mars 2012 per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,000,000 2014-06-25 2014-06-26 32921290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia lushnje lik.fatura 02119426 situacion per pastrim mars 2013qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,000,000 2014-06-09 2014-06-09 29821290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001Bashkia Lushnje sherbimi pastrimi lik.janar 2013 dhe shkurt 2013
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,500,000 2014-05-21 2014-05-22 27421290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme per likujd sherb. pastrimi per 6 fat.nga fondi rezerve te vitit 2012 dhe fat Nr.seri 02119424 situacion janar 2013
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,000,000 2014-05-06 2014-05-07 23421290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia lushnje lik.fatura dhjetor 2012 situacion per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,000,000 2014-04-22 2014-04-23 19521290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per Sherbim pastrimi (Lik.pjes. fat dhjetor 2012) Fat Nr. S. 02119416 Viti 2012
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,150,000 2014-04-03 2014-04-04 16121290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia lushnje lik.fatura nentor-dhjetor 2012+pjeserisht nentor 2012 situacion per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 7,500,000 2014-02-17 2014-02-19 8521290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik.fatura shtator-tetor2012+pjeserisht nentor 2012 situacion per pastrim qyteti
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,515,121 2014-01-22 2014-01-27 3821290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik. fature pjesore pastrim qyteti shtator 2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave