Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DEGAETATIMEVELUSHNJE 620,000.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-12-12 2014-12-12 67121290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lushnje lik tatim burimi per shperblimet e keshilltareve dhe shperblime
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 59,500 2014-11-18 2014-11-19 59121290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 Bashkia Lushnje lik tatim burimi per shperblimet e keshilltareve dhe shperblime
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 53,500 2014-10-23 2014-10-24 53421290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 Bashkia Lushnje lik tatim burimi per shperblimet e keshilltareve dhe qera moshe trete
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-09-16 2014-09-16 48321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve muaji gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-08-26 2014-08-26 44321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve muaji korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 48,500 2014-07-14 2014-07-15 38421290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve dhe qera ambienti mosha trete qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 73,500 2014-06-23 2014-06-24 33321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shpenzime per qiramarrje ambjentesh - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve dhe qera ambienti mosha trete maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-05-22 2014-05-26 28021290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia lushnje tatim ne burim shperblime te keshilltareve prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-05-06 2014-05-07 23621290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu tatim ne burim per shperblimi i keshilltareve mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-03-28 2014-03-31 16621290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu TATIM BURIMI keshilltaret
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 77,000 2014-02-18 2014-02-18 9021290012014 Unspecified Bashkia lushnje tatim ne burim per honorare keshilltaret dhjetor 2013,janar 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 77,000 2014-01-22 2014-01-27 4021290012014 Unspecified Bashkia Lu tatim ne burim per shperblimi i keshilltareve tetor -Nentor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave