Transaksion Thesari 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
DEGAETATIMEVELUSHNJE 620,000.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-12-12 2014-12-12 67121290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lushnje lik tatim burimi per shperblimet e keshilltareve dhe shperblime
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 59,500 2014-11-18 2014-11-19 59121290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lushnje lik tatim burimi per shperblimet e keshilltareve dhe shperblime
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 53,500 2014-10-23 2014-10-24 53421290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lushnje lik tatim burimi per shperblimet e keshilltareve dhe qera moshe trete
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-09-16 2014-09-16 48321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve muaji gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-08-26 2014-08-26 44321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve muaji korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 48,500 2014-07-14 2014-07-15 38421290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve dhe qera ambienti mosha trete qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 73,500 2014-06-23 2014-06-24 33321290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu tatim ne burim shperblimi i keshilltareve dhe qera ambienti mosha trete maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-05-22 2014-05-26 28021290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia lushnje tatim ne burim shperblime te keshilltareve prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-05-06 2014-05-07 23621290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu tatim ne burim per shperblimi i keshilltareve mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 38,500 2014-03-28 2014-03-31 16621290012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Lu TATIM BURIMI keshilltaret
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 77,000 2014-02-18 2014-02-18 9021290012014 Unspecified Bashkia lushnje tatim ne burim per honorare keshilltaret dhjetor 2013,janar 2014
Bashkia Lushnje (0922) DEGA E TATIMEVE LUSHNJE Lushnje 77,000 2014-01-22 2014-01-27 4021290012014 Unspecified Bashkia Lu tatim ne burim per shperblimi i keshilltareve tetor -Nentor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave