Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 573,847.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-12-15 2014-12-16 67621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,176 2014-12-02 2014-12-03 60321290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu nentor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 57021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,584 2014-11-03 2014-11-04 55221290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-10-02 2014-10-03 50021290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46521290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-09-02 2014-09-03 44821290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 42021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-08-04 2014-08-04 40421290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2014-07-11 2014-07-14 36321290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-07-01 2014-07-03 34621290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-06-03 2014-06-04 29521290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,176 2014-05-02 2014-05-05 22121290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-04-02 2014-04-03 17321290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES mars 2014 MR URDHE NR.27 DT.06.02.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-03-11 2014-03-12 12721290012014 Unspecified 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES SHKURT 2014 MR URDHE NR.27 DT.06.02.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 50,400 2014-02-17 2014-02-19 5221290012014 Unspecified Bashkia Lushnje shperblim dalje ne pension Kostandin Puka
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 44,128 2014-01-10 2014-01-13 321290012014 Unspecified Bashkia Lushnje paga Kostandin Puka dhjetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave