Transaksion Thesari 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 573,847.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-12-15 2014-12-16 67621290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,176 2014-12-02 2014-12-03 60321290012014 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu nentor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-11-13 2014-11-13 57021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,584 2014-11-03 2014-11-04 55221290012014 Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-10-23 2014-10-24 51821290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-10-02 2014-10-03 50021290012014 Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-09-16 2014-09-17 46521290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-09-02 2014-09-03 44821290012014 Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2014-08-15 2014-08-18 42021290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-08-04 2014-08-04 40421290012014 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES per Liza Haxhiu korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2014-07-11 2014-07-14 36321290012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE Sa xhirojme lik. shpenzime vend permbarimi te Avdyl Cani shkresa nr.757 dt.23.05.2012,vendimi nr.750 dt.25.05.2014,kerkesa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-07-01 2014-07-03 34621290012014 Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-06-03 2014-06-04 29521290012014 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,176 2014-05-02 2014-05-05 22121290012014 Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-04-02 2014-04-03 17321290012014 Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES mars 2014 MR URDHE NR.27 DT.06.02.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,769 2014-03-11 2014-03-12 12721290012014 Unspecified 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.PAGE SIPAS LISTES SHKURT 2014 MR URDHE NR.27 DT.06.02.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 50,400 2014-02-17 2014-02-19 5221290012014 Unspecified Bashkia Lushnje shperblim dalje ne pension Kostandin Puka
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 44,128 2014-01-10 2014-01-13 321290012014 Unspecified Bashkia Lushnje paga Kostandin Puka dhjetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave