Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 53,810,500.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,442,000 2014-12-29 2014-12-29 71121290012014 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per shperblim ndihma ekonomike sipas listepageses,VKM nr.861 dt.17.12.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 560,000 2014-12-29 2014-12-29 71421290012014 Ndihme ekonomike 2129001Bashkia Lushnje shperblim lindje per 112 certifikata listapagesa nr.5,shkresa Min.Brendshme nr.8639/15 dt.21.11.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 175,000 2014-12-24 2014-12-26 71021290012014 Ndihme ekonomike 2129001Bashkia Lushnje lik.shperblim lindje per 35 certifikata listepagesa nr.4,shkresa Min.Brendshme nr.8639/15 dt.21.11.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 70,000 2014-12-24 2014-12-26 70921290012014 Ndihme ekonomike 2129001Bashkia Lushnje lik.shperblim lindje per 14 certifikata listepagesa nr.3,shkresa Min.Brendshme nr.8639/15 dt.21.11.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 175,000 2014-12-16 2014-12-17 70021290012014 Ndihme ekonomike 2129001Bashkia Lushnje shperblim lindje per 35 certifikata simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 10,067,160 2014-12-17 2014-12-17 61221290012014 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per pagese te Ndihmes Ekonomike sipas listepageses se muajit tetor,nentor,dhjetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 100,000 2014-12-16 2014-12-17 69221290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per pagese Ndihme te menjehershme sipas listepageses se muajit shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 85,000 2014-12-05 2014-12-09 61021290012014 Grant per femije te lindur 2129001Bashkia Lushnje shperblim lindje per 17 certifikata simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 200,320 2014-11-13 2014-11-14 58821290012014 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per pagese te Ndihmes Ekonomike sipas listepageses se muajit shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 6,418,860 2014-11-13 2014-11-13 48721290012014 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per pagese te Ndihmes Ekonomike sipas listepageses se muajit gusht shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,299,480 2014-09-16 2014-09-16 45721290012014 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per pagese te Ndihmes Ekonomike sipas listepageses se muajit korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,281,440 2014-09-10 2014-09-12 41221290012014 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje, Sa xhirojme ne llogari per pagese te Ndihmes Ekonomike sipas listepageses se muajit Qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,281,760 2014-07-16 2014-07-16 39221290012014 Ndihme ekonomike 2129001Bashkia Lushnje ndihma ekonomike maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,288,160 2014-07-14 2014-07-15 35721290012014 Ndihme ekonomike 2129001Bashkia Lushnje ndihma ekonomike prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,347,580 2014-05-14 2014-05-14 25221290012014 Ndihme ekonomike Bashkia Lushnje ndihma ekonomike MARS 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,291,780 2014-05-06 2014-05-07 23721290012014 Ndihme ekonomike Bashkia Lushnje ndihma ekonomike shkurt 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,393,060 2014-03-11 2014-03-11 12321290012014 Unspecified Bashkia Lushnje ndihma ekonomike janar 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,468,820 2014-02-25 2014-02-25 12021290012014 Unspecified Bashkia Lushnje ndihma ekonomike dhjetor 2013
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 6,865,080 2014-01-16 2014-01-20 621290012014 Unspecified Bashkia Lushnje ndihma ekonomike tetor-nentor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave