Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 23,618,461.00 52 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 108,000 2014-12-29 2014-12-29 71321290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001Bashkia Lushnje per sa paguar shperblim nxenesve exselente sipas listes,VKB nr.52 dt.27.10.2014,shkresa N/pref.nr.929/1 dt.07.11.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2014-12-16 2014-12-17 69321290012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001Bashkia Lushnje per sa paguar ndihme e menjehershme VKB nr.52 dt.27.10.2014,shkresa N/prefekt. nr.929/1 dt.07.11.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 216,917 2014-12-10 2014-12-12 60921290012014 Sherbimet bankare - Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia lushnje cek terheqje shperblim veteraneve arketar Eriselda Sefa,VKB nr.65 dt.25.11.2014,ur.prok.nr.30 dt.21.11.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-12-11 2014-12-12 66421290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga nentor 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,465,890 2014-12-02 2014-12-03 60221290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga nentor 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 195,644 2014-12-02 2014-12-03 60021290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile nentor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 41,871 2014-11-07 2014-11-07 55521290012014 Te tjera shperblime per personelin 2129001Bashkia Lushnje shperblim fondi i vecante Nadire Zelo tetor 2014,urdheri nr.206 dt.23.10.2014, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,464,627 2014-11-03 2014-11-04 55121290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-11-03 2014-11-04 54821290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-11-03 2014-11-04 54921290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 201,902 2014-10-23 2014-10-24 53521290012014 Sherbimet bankare - Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001Bashkia Lushnje ndihme menjehershme shkresa nr.826/1 dt.03.10.2014,shpenzime gjyqesore,komision banke 202 lek.terheqje me cek nr.500.2017711 terheqje nga Eriselda Sefa
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-10-02 2014-10-03 49621290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,456,725 2014-10-02 2014-10-03 49921290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-10-02 2014-10-03 49721290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,463,968 2014-09-02 2014-09-03 44721290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-09-02 2014-09-03 44421290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-09-02 2014-09-03 44521290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 160,200 2014-08-25 2014-08-25 44121290012014 Sherbimet bankare - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 Bashkia Lushnje cek terheqje per ndihme te menjehershme arketar Idret Merelli sipas vkm nr.37 dt.25.07.2014 dhe N/Prefektures nr.649/1 dt.06.08.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,441,716 2014-08-04 2014-08-05 40321290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-08-04 2014-08-05 40121290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-08-04 2014-08-05 40021290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile korrik 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 4,630 2014-07-04 2014-07-07 34921290012014 Blerje dokumentacioni - Sherbimet bankare 2129001 Bashkia Lushnje cek terheqje per sherbime e blerje te vogla arketar Idret Merelli
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,406,155 2014-07-01 2014-07-03 34521290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-07-01 2014-07-03 34221290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-07-01 2014-07-03 34321290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 8,400 2014-06-03 2014-06-05 29721290012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit - Sherbimet bankare 2129001 Bashkia Lushnje cek terheqje per sherbime e blerje te vogla arketar Idret Merelli
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-06-03 2014-06-04 29121290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje paga gj.civile maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,412,377 2014-06-03 2014-06-04 29421290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-06-03 2014-06-04 29221290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001Bashkia Lushnje paga maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 18,480 2014-05-02 2014-05-07 22321290012014 Te tjera shperblime per personelin Bashkia Lushnje leje pagushme shkresa nr.1377 dt.11.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,457,160 2014-05-02 2014-05-06 22021290012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Lushnje paga prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-05-02 2014-05-06 21721290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Lushnje paga gj.civile prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2014-05-02 2014-05-06 21821290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Lushnje paga prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,200 2014-05-02 2014-05-05 23021290012014 Sherbimet bankare - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia lushnje cek terheqje per te ndihme te menjehershme vkb nr,11 dt.25.03.2014 arketar Idret Merelli
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 203,403 2014-04-14 2014-04-14 19321290012014 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna - Te tjera materiale dhe sherbime speciale - Te tjera transferta tek individet Bashkia lushnje cek terheqje per te pastrehet arketar Idret Merelli
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 178,842 2014-04-02 2014-04-03 17021290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Lushnje paga shkurt-mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,471,757 2014-04-02 2014-04-03 17221290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Lushnje paga mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2014-04-02 2014-04-03 16921290012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Lushnje paga gj.civile mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 128,340 2014-04-02 2014-04-03 17521290012014 Te tjera shperblime per personelin Bashkia Lushnje shperblim nga fondi vecant mars 2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,454,256 2014-03-11 2014-03-11 12621290012014 Unspecified Bashkia Lushnje paga shkurt 2014
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave