Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALPHABANK--ALBANIA 1,540,000.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 200,000 2014-12-10 2014-12-12 61921290012014 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve nentor 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 200,000 2014-11-13 2014-11-13 58621290012014 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve tetor 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 200,000 2014-10-15 2014-10-15 51021290012014 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve shtator 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 200,000 2014-09-16 2014-09-16 46021290012014 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve gusht 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 185,000 2014-08-15 2014-08-15 43521290012014 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve korrik 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 185,000 2014-07-11 2014-07-14 37821290012014 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve qershor 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 185,000 2014-06-17 2014-06-18 32721290012014 Te tjera transferta tek individet Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve MAJ 2014 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) ALPHA BANK -- ALBANIA Lushnje 185,000 2014-05-29 2014-06-03 29021290012014 Te tjera transferta tek individet Bashkia Lu pagese per qera te pastreheve prill 2014 simbas listes
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave