Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABISSNET 390,593.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 39,861 2014-12-12 2014-12-15 66721290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.4448,4449 dt.30.11.2014.KONTRATA 07.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 41,252 2014-11-13 2014-11-13 56421290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.3993,3994,dt.31.10.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 39,637 2014-10-23 2014-10-24 51221290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.3516,3517,dt.30.09.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 37,400 2014-09-16 2014-09-17 48121290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.3194,3195,dt.31.08.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 39,336 2014-08-15 2014-08-15 43621290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.2794,2795,dt.31.07.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 39,066 2014-07-16 2014-07-16 38921290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.34200,2400,dt.30.06.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 46,372 2014-06-17 2014-06-18 30721290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.1908,dt.30.05.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 21,921 2014-05-02 2014-05-05 22521290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.1037,1039 dt.20.03.2014,NR.1174 dt.31.03.2014.KONTRATA NR.710 DT.11.01.2014
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 25,600 2014-05-02 2014-05-05 22621290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.1335,dt.07.04.2014,KONTRATA 07.04.2014.
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 27,412 2014-03-24 2014-03-26 14321290012014 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE SA XHIROJME LIK.SHERBIM INTERNETI DHE SHERBIM TELEFONI FATURA NR.564,NR.566,567 DT.17.02.2014.FAT.NR.711 DT.28.02.2014.KONTRATA NR.710 DT.11.01.2014
Bashkia Lushnje (0922) ABISSNET Lushnje 32,736 2014-02-17 2014-02-18 6921290012014 Unspecified Bashkia lushnje lik fature interneti dhjetor2013 -janar 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave