Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
4PLUSMEDIAGROUP 52,000.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 638/121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.18009105 dt.23.10.2014,urdheri nr.189/2 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-10 2014-12-12 61521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.12607227 dt.08.04.2014,urdheri nr.84 dt.04.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 66021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.18009106 dt.23.10.2014,urdheri nr.189/1 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64221290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607229 dt.28.05.2014,urdheri nr.101 dt.09.05.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 63021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607246 dt.29.08.2014,urdheri nr.177 dt.11.08.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 3,000 2014-12-10 2014-12-12 60621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.18009108 dt.25.11.2014,urdheri nr.209 dt.31.10.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 1,000 2014-12-11 2014-12-12 65121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607232 dt.26.06.2014,urdheri nr.143 dt.26.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 63521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607247 dt.10.09.2014,urdheri nr.189 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 65621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607239 dt.31.07.2014,urdheri nr.145 dt.27.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64721290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607242 dt.31.07.2014,urdheri nr.167/1 dt.24.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 3,000 2014-12-11 2014-12-12 62521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607241 dt.31.07.2014,urdheri nr.163 dt.21.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 1,000 2014-12-10 2014-12-12 62121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.12607230 dt.11.06.2014,urdheri nr.120 dt.06.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 8,000 2014-05-22 2014-05-26 27221290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.88240136 dt.29.05.2014,kont.97/2 dt.14.05.2013,fat.88240120 dt.31.07.2013,kont.2103/1 dt.16.07.2013,fat.88240141 dt.31.10.2013,kont.2945/1 dt.14.10.2013
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 8,000 2014-05-08 2014-05-09 23921290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.12607214,dt.17.01.2014,kontr.378/1 dt.06.02.2014.
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave