Transaksion Thesari 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
4PLUSMEDIAGROUP 52,000.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 638/121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.18009105 dt.23.10.2014,urdheri nr.189/2 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-10 2014-12-12 61521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.12607227 dt.08.04.2014,urdheri nr.84 dt.04.04.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 66021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.18009106 dt.23.10.2014,urdheri nr.189/1 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64221290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607229 dt.28.05.2014,urdheri nr.101 dt.09.05.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 63021290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607246 dt.29.08.2014,urdheri nr.177 dt.11.08.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 3,000 2014-12-10 2014-12-12 60621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.18009108 dt.25.11.2014,urdheri nr.209 dt.31.10.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 1,000 2014-12-11 2014-12-12 65121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607232 dt.26.06.2014,urdheri nr.143 dt.26.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 63521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607247 dt.10.09.2014,urdheri nr.189 dt.10.09.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 5,000 2014-12-11 2014-12-12 65621290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607239 dt.31.07.2014,urdheri nr.145 dt.27.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 2,000 2014-12-11 2014-12-12 64721290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607242 dt.31.07.2014,urdheri nr.167/1 dt.24.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 3,000 2014-12-11 2014-12-12 62521290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.Shpenzime televizive fat.nr.12607241 dt.31.07.2014,urdheri nr.163 dt.21.07.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 1,000 2014-12-10 2014-12-12 62121290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001Bashkia Lu lik.fat.nr.12607230 dt.11.06.2014,urdheri nr.120 dt.06.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 8,000 2014-05-22 2014-05-26 27221290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.88240136 dt.29.05.2014,kont.97/2 dt.14.05.2013,fat.88240120 dt.31.07.2013,kont.2103/1 dt.16.07.2013,fat.88240141 dt.31.10.2013,kont.2945/1 dt.14.10.2013
Bashkia Lushnje (0922) 4PLUS MEDIA GROUP Lushnje 8,000 2014-05-08 2014-05-09 23921290012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia lushnje shpenzime televizive fat.12607214,dt.17.01.2014,kontr.378/1 dt.06.02.2014.
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave