Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 177,345,725.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 2,469,000 2014-12-29 2014-12-29 71221290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje sa xhirojme per lik. shperblim PAK sipas listepageses se shperblimeve 2014, VKM nr.861 dt.17.12.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 35,120,670 2014-12-17 2014-12-17 61321290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti nentor,dhjetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 33,785,590 2014-11-18 2014-11-18 58921290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti shtator-tetor 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,073,115 2014-10-15 2014-10-16 50821290012014 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti gusht 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,281,200 2014-09-17 2014-09-17 48421290012014. Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti korrikr 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,687,775 2014-07-16 2014-07-16 39121290012014. Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti qershor 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,674,025 2014-07-14 2014-07-15 35821290012014. Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti maj 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,128,375 2014-05-12 2014-05-13 24521290012014 Pagese paaftesie Bashkia Lushnje paaftesi dhe shtese invaliditeti prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,125,975 2014-04-07 2014-04-08 17721290012014 Pagese paaftesie Bashkia Lushnje paaftesi invalidet mars 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave