Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 615 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 790,842.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 104,077 2014-11-18 2014-11-19 59521290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje energji elektrike tetor 2014 kontrata BE-110909,112005,104816
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 48,542 2014-10-22 2014-10-23 51121290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje energji elektrike shtator 2014
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 18,314 2014-09-18 2014-09-19 48521290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per OSHEE, likujd fat. energjie muaji GUSHT 2014 kont. BE-110909,BE-111393,BE-112005,BE-104816
Bashkia Lushnje (0922) CEZ SHPERNDARJE Lushnje 79,629 2014-08-19 2014-08-21 43821290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per CEZ SHA, likujd fat. energjie muaji korrik 2014 kont. BE-110909,BE-111393,BE-104816
Bashkia Lushnje (0922) CEZ SHPERNDARJE Lushnje 83,258 2014-07-17 2014-07-18 39421290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per CEZ SHA, likujd fat. energjie muaji qershor 2014 kont. BE-110909,BE-111393,BE-104816
Bashkia Lushnje (0922) CEZ SHPERNDARJE Lushnje 192,173 2014-06-23 2014-06-24 33421290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per CEZ SHA, likujd fat. energjie muaji maj 2014kont. BE-110909,BE-111393,BE-104816
Bashkia Lushnje (0922) CEZ SHPERNDARJE Lushnje 25,051 2014-05-22 2014-05-26 27621290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje lik kontrata Be 110909.BE111393.BE104816 prill 2014
Bashkia Lushnje (0922) CEZ SHPERNDARJE Lushnje 101,419 2014-05-02 2014-05-05 22421290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per CEZ SHA, likujd fat. energjie muaji mars 2014kont. BE-110909,BE-111393,BE-104816
Bashkia Lushnje (0922) CEZ SHPERNDARJE Lushnje 138,379 2014-04-22 2014-04-23 21521290012014 Elektricitet 2129001 Bashkia Lushnje Sa Xhirojme per CEZ SHA, likujd fat. energjie muaji shkurt 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave