Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ZYRAPERMBARIMOREBERAT 50,000.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-11-26 2014-11-27 45121240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 nentor 2014 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-11-26 2014-11-27 45021240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 nentor 2014 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-10-06 2014-10-07 37821240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 tetor 2014 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-10-06 2014-10-07 37721240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 tetor 2014 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-09-15 2014-09-16 34421240012014 Pagese paaftesie pension ushqimor per v.shkurti bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-09-15 2014-09-16 34321240012014 Pagese paaftesie pension ushqimor per m.kiptiu bashkia kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-08-07 2014-08-07 29221240012014 Pagese paaftesie pension ushqimor per m.kiptiu bashkia kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-08-07 2014-08-07 29321240012014 Pagese paaftesie pension ushqimor per v.shkurti bashkia kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-07-18 2014-07-18 27321240012014 Pagese paaftesie pagese pension ushqimor bashkia kod.2124001 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-07-18 2014-07-18 27121240012014 Pagese paaftesie pagese pension ushqimor bashkia kod.2124001 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-06-12 2014-06-12 21621240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 qershor 2014 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-06-12 2014-06-12 21721240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 qershor 2014 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 2,000 2014-05-15 2014-05-16 18421240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 prill -maj 2014 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 6,000 2014-05-15 2014-05-16 18521240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 prill-maj 2014 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2014-04-03 2014-04-04 12521240012014 Ndihme ekonomike detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 mars 2014 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-04-03 2014-04-04 12621240012014 Pagese paaftesie detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 per v.shkurti mars 2014
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-02-24 2014-02-25 6121240012014 Unspecified detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 dhjetor 2013 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 6,000 2014-02-24 2014-02-25 6321240012014 Unspecified detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 janar-shkurt 2014 v.shkurti
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 2,000 2014-02-24 2014-02-25 6221240012014 Unspecified detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 janar-shkurt 2014 m.kiptiu
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2014-02-24 2014-02-25 6021240012014 Unspecified detyrim pensioni ushqimor bashkia kod.2124001 tetor-dhjetor 2013 m.kiptiu
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave