Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SAFETMERKO 64,750.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 600 2014-12-04 2014-12-05 46721240012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme shpenzime per materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.7222333
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 3,300 2014-10-15 2014-10-15 39821240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim shpenzime per materiale elektrike bashkia kod.2124001 fat.7222327
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 800 2014-10-15 2014-10-15 39721240012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme shpenzime per materiale hidraullike bashkia kod.2124001 fat.7222328
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 2,600 2014-08-13 2014-08-13 31521240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim shpenzime per blerje materiale elektrike bashkia kucove kod.2124001 fat.722313
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 1,700 2014-08-05 2014-08-06 28821240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim shpenzime per materiale printimi bashkia kod.2124001 fat.7222307
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 9,250 2014-06-05 2014-06-06 20821240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim shpenzime per materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.7222278
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 40,000 2014-05-16 2014-05-19 20021240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim shpenzime materiale pastrimi bashkia 2124001 fat.7222269
Bashkia Kucove (0217) SAFET MERKO Kuēove 6,500 2014-04-10 2014-04-11 12321240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim materiale per pastrim dizifektim bashkia kod.2124001 fat.7004490
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave