Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
RAIFFEISENBANKSH.A 149,159,030.00 106 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,155,000 2014-12-26 2014-12-29 50821240012014 Pagese paaftesie paaftesi verberi para e tetra plegjike bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,780 2014-12-26 2014-12-29 50921240012014 Udhetim i brendshem pagese dieta bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,224,000 2014-12-26 2014-12-26 50721240012014 Ndihme ekonomike pagese ndihme ekonomike eplote dhe e pjesshme bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,330,100 2014-12-24 2014-12-26 50621240012014 Pagese paaftesie pagese invalid pune bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 38,300 2014-12-22 2014-12-23 50221240012014 Grante per familjet per shpenzime funerale ndihme ne raste fatkeqesie bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 96,200 2014-12-19 2014-12-22 50021240012014 Ndihme ekonomike ndihme ne raste te vecante kodi 2124001 dhjetor 2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,629,700 2014-12-19 2014-12-22 49821240012014 Ndihme ekonomike ndihme ek. e plote e pjesshme nentor 2014 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 96,200 2014-12-19 2014-12-22 49521240012014 Ndihme ekonomike ndihme ne raste te vecanta kodi 2124001 nentor2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 779,400 2014-12-19 2014-12-22 50121240012014 Ndihme ekonomike ndihme ekonomike. dhjetor 2014 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 785,300 2014-12-19 2014-12-22 49921240012014 Ndihme ekonomike ndihme ekonomike dhjetor 2014 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,920 2014-12-18 2014-12-18 49721240012014 Udhetim i brendshem dieta bashkia kucove kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,225,700 2014-12-18 2014-12-18 49621240012014 Pagese paaftesie paaftesi verberi paraplegjik kodi 2124001 dhjetor 2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 8,000 2014-12-16 2014-12-16 49221240012014 Te tjera transferta tek individet kompesim shpenzim telefoni nentor dhjetor 2014 bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 335,000 2014-12-04 2014-12-05 47621240012014 Grant per femije te lindur shpenzime per shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 260,525 2014-12-02 2014-12-03 45921240012014 Te tjera transferime korrente kompesim demi per banesat e permbytyra bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,897,779 2014-12-01 2014-12-02 45421240012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 202,500 2014-12-01 2014-12-02 45721240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur pagese paga te keshilltareve te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,771 2014-12-01 2014-12-02 45621240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 93,600 2014-11-25 2014-11-26 44721240012014 Ndihme ekonomike pagese ndihme ekonomike per raste te vecanta bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,401,000 2014-11-25 2014-11-26 44621240012014 Pagese paaftesie pagese invalid pune bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,654,300 2014-11-25 2014-11-26 44821240012014 Ndihme ekonomike pagese ndihme ekonomike e pjeshme dhe e plote bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,320,000 2014-11-20 2014-11-20 44521240012014 Pagese paaftesie pagese paaftesie para e tetra plegjike kujdestari bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,771 2014-11-03 2014-11-03 41521240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,927,707 2014-11-03 2014-11-03 41321240012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 202,500 2014-11-03 2014-11-03 41621240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur pagese paga tekeshilltareve bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,387,200 2014-10-28 2014-10-28 40921240012014 Pagese paaftesie pagese per invalid pune bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 87,800 2014-10-28 2014-10-28 41121240012014 Ndihme ekonomike pagese per ndihme ekonomike raste te vecanta bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,698,400 2014-10-28 2014-10-28 41021240012014 Ndihme ekonomike pagese per ndihme ekonomike e plote dhe e pjesshme bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 12,000 2014-10-15 2014-10-15 40121240012014 Te tjera transferta tek individet pagese kompesim telefoni bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 118,953 2014-10-15 2014-10-15 39921240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative kthim i takses i ndikimit ne infrastruktures bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,044,925 2014-10-15 2014-10-15 40021240012014 Pagese paaftesie pagese paaftesi,verberi,parae tetra plegjike bashkia kod.2124001 muaji tetor 2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 8 2014-10-13 2014-10-14 38121240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative komision per kthim pagese te janar 2014 bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 202,500 2014-10-02 2014-10-02 37021240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur pagese paga te keshilltareve bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,938,210 2014-10-01 2014-10-01 36821240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,771 2014-10-01 2014-10-01 3621240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 94,000 2014-10-01 2014-10-01 36621240012014 Ndihme ekonomike pagese ndihme per raste te vecanta bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,396,100 2014-09-29 2014-09-29 36721240012014 Pagese paaftesie pagese invalid pune bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,636,600 2014-09-29 2014-09-29 36521240012014 Ndihme ekonomike pagese ndihme ekonomike e plote dhe e pjesshme bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 40,000 2014-09-22 2014-09-23 35821240012014 Te tjera transferta tek individet pages shperblim dalje ne pension bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 5,922,575 2014-09-15 2014-09-15 32921240012014 Pagese paaftesie pagese paaftesi,verberi,parae tetra plegjike bashkia kod.2124001 shtator 2014
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave