Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
POSTASHQIPTARESH.A 156,124.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 558 2014-12-04 2014-12-05 47121240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste nentor 2014 bashkia kucove kod.2124001 fat.16489888
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 7,008 2014-12-02 2014-12-03 46221240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste nentor 2014 bashkia kucove kod.2124001 fat.16489887
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,542 2014-11-05 2014-11-05 42421240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste muaji tetor 2014 bashkia kod.2124001 fat.16489861
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 18,084 2014-11-04 2014-11-05 42121240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste bashkia kucove kod.2124001 fat.16489860
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 600 2014-10-06 2014-10-07 37621240012014 Posta dhe sherbimi korrier pagese poste shtator 2014 bashkia kod.2124001 fat.08749933
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 6,792 2014-10-02 2014-10-02 37521240012014 Posta dhe sherbimi korrier pagese poste shtator 2014 bashkia fat.08749932
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 864 2014-09-18 2014-09-18 35221240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste gusht 2014 bashkia kod.2124001 fat.08749910
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 11,034 2014-09-17 2014-09-17 35021240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste muaji gusht 2014 bashkia kod.2124001 fat.08749909
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,572 2014-08-11 2014-08-12 30721240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste korrik 2014 bashkia kucove kod.2124001 fat.08739132
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 12,706 2014-08-05 2014-08-06 29021240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste muaji korrik 2014 bashkia kod.2124001 fat.08739131
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 13,392 2014-07-10 2014-07-11 24721240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste qershor 2014 bashkia kod.2124001 fat.08739106,08739105
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 9,336 2014-06-09 2014-06-09 21321240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste muaji maj 2014 bashkia kod.2124001 fat.08739080,08739079
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 7,770 2014-05-13 2014-05-13 16821240012014 Posta dhe sherbimi korrier pagese poste muaji prill 2014 bashkia kod.2124001 fat.08739052,08739053
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 7,308 2014-04-03 2014-04-04 12421240012014 Posta dhe sherbimi korrier shpenzime poste mars 2014 bashkia kod.2124001 fat.02129275.02129276
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 18,750 2014-03-24 2014-03-24 10921240012014 Posta dhe sherbimi korrier pagese poste shkurt 2014 bashkia kod.2124001 nr.fat.0873945,02129260
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 8,724 2014-03-07 2014-03-11 7421240012014 Unspecified shpenzim per poste bashkia kucove kod.2124001 fat.08739018,08739019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 30,084 2014-02-24 2014-02-25 5321240012014 Unspecified shpenzime per poste bashkia kucove kod.2124001 fat.08749968,08749967
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave