Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PLUSCOMMUNICATION 195,640.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 30,000 2014-12-16 2014-12-16 49321240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 31,067 2014-11-05 2014-11-05 42221240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026102,0694026062 shresa 1296 dt 19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 4,000 2014-09-17 2014-09-17 34521240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026102
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 32,000 2014-06-05 2014-06-06 21021240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 ,0694026102 shkrese 1296 dt.19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 38,573 2014-05-07 2014-05-08 16421240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 shkrese 1296 dt.19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 30,000 2014-04-09 2014-04-10 12921240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 shkrese 1296 dt.19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 30,000 2014-03-18 2014-03-19 8521240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 shkrese 1296 dt.19.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave